DAJ CYNK

SkyCash z Masterpass wprowadził promocję dla uczniów i studentów: 55 zł zwrotu

03.12.2019

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Fintech

Interakcje: 1082

Ważne 0

0

SkyCash rozpoczął promocję, która ma zachęcać do płatności za pomocą portfela elektronicznego Masterpass. To już kolejna taka oferta. Tym razem jest to propozycja dla uczniów i studentów, którzy korzystają z długookresowych biletów komunikacji miejskiej.

Oferta obejmuje 17 miast - nie tylko tych największych, ale także średniej wielkości, jak Chełm, Grudziądz, Pabianice czy Suwałki. Skorzystać z niej mogą wszyscy użytkownicy, którym przysługuje 50-procentowa ulga na zakup biletów. Biorąc udział w promocji, użytkownicy mogą dostać nawet 55 zł zwrotu

Zobacz: Promocja SkyCash i Masterpass: uzyskaj zwrot pieniędzy za trzeci, szósty i dziewiąty bilet komunikacji miejskiej
Zobacz: Promocja Orange i SkyCash: za pierwszy i czwarty bilet 1 grosz

Promocja już ruszyła i potrwa do 31 stycznia 2020 r. Warunkiem skorzystania z promocji jest wybór portfela Masterpass jako metody płatności. Należy dokonać dwóch transakcji zakupu biletu długookresowego, tego samego typu. To oznacza, że obie transakcje powinny zawierać ten sam bilet z listy określonej przez SkyCash w regulaminie. 

Zobacz: SkyCash udostępnia gotówkowe zasilenie konta

Po dokonaniu drugiej transakcji system SkyCash rozpozna drugi zakup i automatycznie dokona zwrotu na kartę płatniczą, z której pobrana została druga płatność. Zwrot pojawi się na koncie użytkownika w ciągu 7 dni.

Promocja przeznaczona jest tylko dla posiadaczy kart Mastercard i Maestro, zarejestrowanych w portfelu Masterpass.

Zobacz: Regulamin Promocji „Odbierz zwrot za drugi miesięczny”

Źródło tekstu: SkyCash

Tagi: skycash
Przewiń w dół do następnego wpisu