DAJ CYNK

Revolut dla firm: dwa bezpłatne konta biznesowe

24.07.2019

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Fintech

Interakcje: 2718

Ważne 0

0

Revolut dołączył dziś do swojej oferty dwa bezpłatne konta biznesowe bez miesięcznej opłaty abonamentowej. Nowa propozycja dla firm powstała z myślą o nowym pokoleniu start-upów, które podejmują kroki w kierunku ekspansji na rynki zagraniczne.

Zobacz: Revolut: mamy w Polsce już pół miliona użytkowników
Zobacz: Apple Pay w końcu obsługuje karty Revolut

Jak wyjaśnia Revolut, elastyczna oferta dla biznesu ma pomóc przedsiębiorcom zwiększać skalę działania z lokalnej ku globalnej i oszczędzić im zarówno czasu, jak i kosztów związanych z wymianą walut czy obsługą przelewów międzynarodowych.

Zmiany w ofercie Revolut dla firm to również nowy cennik i zakres usług, dostosowany do różnego typu potrzeb i wielkości przedsiębiorstwa. Klienci biznesowi będą mogli przechodzić na wyższy lub na niższy plan taryfowy, w dowolnym momencie, w zależności od bieżącej koniunktury, sytuacji w firmie i własnego uznania.

Zobacz: Play Next taniej dzięki Revolut - znamy specjalny kod
Zobacz: Revolut dostał europejską licencję bankową, przyjmie lokaty i udzieli pożyczek

Obecnie oferta Revolut dla firm umożliwia m.in. tworzenie firmowych kont wielowalutowych, generowanie wirtualnych i fizycznych kart firmowych, wysyłanie i przyjmowanie przelewów w 28 walutach, udostępnianie kont nowym członkom zespołu lub księgowym, integrację z popularnymi aplikacjami biznesowymi takimi jak Slack, Xero, FreeAgent, Zapier, a także ostęp do supportu dla firm 24/7.

Firmy mogą testować darmowe konto w Revolut, aplikując wcześniej poprzez stronę: www.revolut.com/business. 

Tagi: revolut
Komentarze
Zaloguj się