DAJ CYNK

Konto firmowe na selfie w banku Pekao S.A.

17.07.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Fintech

Interakcje: 4217

Ważne 0

0

Bank Pekao wdrożył prosty sposób zakładania konta dla małych przedsiębiorców. Można to zrobić bez wizyty w oddziale, za pomocą selfie.

Weryfikacja tożsamości osoby prowadzające działalność gospodarczą odbywa się poprzez przesłanie zdjęcia dowodu osobistego oraz selfie. Weryfikacja odbywa się przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Założenie konta ma trwać nie więcej niż 10 minut. W trakcie zakładania konta można też wybrać usługi dodatkowe, takie jak np. kartę debetową, bankowość elektroniczną Pekao24 dla firm, czy rachunki pomocnicze.

Zobacz: Kredyty na skradzione dane problemem banków

To duża innowacja i kolejny dowód wkraczania naszego banku w cyfrowy świat. Wiemy, że dla mikroprzedsiebiorców ważny jest czas i minimum formalności. Dlatego czas otwarcia produktów firmowych w Pekao skrócono do 10 minut. Nowy proces został bardzo dobrze przyjęty przez klientów i doradców bankowych. Jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających mikroprzedsiebiorców

-  mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor zarządzający w pionie bankowości detalicznej Banku Pekao S.A.

Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się założyć konto w Pekao (w dowolny sposób) mogą liczyć na maksymalnie 600 zł w ramach promocji 600 zł na dobry start z Pekao - 200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, 200 zł za umowę o terminal płatniczy oraz 200 zł za skorzystanie z kredytu, pożyczki lub karty kredytowej.

Zobacz: Rekordowa liczba płatności bezgotówkowych w Polsce
Zobacz: „Co łaska” na kościelną e-tacę AutoMateusza, czyli wierni też nowocześni

Źródło tekstu: Pekao

Przewiń w dół do następnego wpisu