DAJ CYNK

Płatności Garmin Pay dostępne w Banku Pocztowym

04.11.2019

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Fintech

Interakcje: 1960

Ważne 0

0

Już od dziś Klienci Banku Pocztowego mają możliwość płacenia zbliżeniowego zegarkiem za pomocą Garmin Pay. Płatności Garmin Pay dostępne są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych Banku Pocztowego oraz EnveloBanku, posiadających karty MasterCard oraz Visa. 

Od 4 listopada klienci indywidualni i biznesowi Banku Pocztowego oraz EnveloBanku – jego cyfrowej bankowości – mogą płacić za zakupy zegarkiem, korzystając z Garmin Pay. Usługa działa jak cyfrowy portfel – dodawać można do niej wszystkie karty kredytowe i debetowe dostępne w ofercie banku. Umożliwia to szybką i bezpieczną realizację transakcji mobilnych, zarówno w kraju, jak i za granicą. Według danych Narodowego Banku Polskiego za pierwszy kwartał 2019 roku płatności zbliżeniowe są akceptowane już przez wszystkie z 822 tysięcy terminali POS w Polsce. 

Zobacz: Płatności Garmin Pay dostępne w ING wraz z promocją na zegarki
Zobacz: Banki zrzeszone pod szyldem SGB zapowiadają płatności Garmin Pay

W ostatnich miesiącach klienci Banku uzyskali także możliwość korzystania z: nowoczesnej platformy EnveloBanku w bankowości internetowej i mobilnej, bezpiecznego sposobu logowania do aplikacji oraz zatwierdzania przelewów z użyciem biometrii (odcisk palca) oraz płatności mobilnych Google Pay i Apple Pay

Przy okazji udostępniania klientom płatności Garmin Pay, Bank Pocztowy przygotował promocję na zegarki Garmin z funkcją płatności mobilnych. Jeszcze w tym miesiącu dla klientów banku na preferencyjnych warunkach dostępne będą: smartwatch VivoActive 3, zegarek dla biegaczy Forerunner 645 Music oraz multisportowy Fenix 5S Plus.

Zobacz: Bank Pocztowy wprowadził płatności Apple Pay
Zobacz: Garmin Pay dla klientów PKO BP

Źródło tekstu: Bank Pocztowy

Przewiń w dół do następnego wpisu