DAJ CYNK

Biznesowy Revolut ułatwi kontrolę wydatków w firmie

19.08.2019

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Fintech

Interakcje: 2387

Ważne 0

0

Revolut for Business, z którego korzysta 150 tysięcy firm w Europie, oddał w ręce przedsiębiorców nowe narzędzie do zarządzania wydatkami - Expense Management. Fintech chce pomóc szybko rosnącym firmom uwolnić się od niedogodności związanych z kontrolą i rozliczaniem służbowych wydatków. 

Nowa funkcja ma za zadanie w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje i nie dopuścić do tego, by wydatek ze służbowej karty pozostał nierozliczony. Właściciele firm będą mogli łatwo zaakceptować albo odrzucić wydatki poszczególnych członków zespołu i nie poświęcać na to zbyt wiele czasu. Tradycyjnie, jest to obszar prowadzenia działalności, w którym zdarzają się błędy, trudny do kontrolowania, rozpraszający uwagę i zmuszający do manualnego porównywania danych z kilku narzędzi i źródeł.

Zobacz: Revolut startuje z usługą bezprowizyjnego handlu akcjami na amerykańskich giełdach
Zobacz: Revolut dla firm: dwa bezpłatne konta biznesowe

Nowa funkcja do zarządzania służbowymi wydatkami dostępna będzie dla freelancerów i firm korzystających z płatnych planów Revolut for Business. 

Właściciele będą mogli monitorować wydatki pracowników w czasie rzeczywistym, akceptować je albo odrzucać, synchronizować dane z aplikacją księgową Xero i automatyzować rozliczenia. Kategorie tworzone w Xero będą widoczne w aplikacji do zarządzania wydatkami Revolut for Business, tak by dane na obu platformach były stale aktualne i zintegrowane.

Zobacz: Revolut: mamy w Polsce już pół miliona użytkowników
Zobacz: Apple Pay w końcu obsługuje karty Revolut

Proces został też radykalnie uproszczony z punktu widzenia członków zespołu. Jedyne co muszą zrobić, to wykonać zdjęcie paragonu telefonem, zapisać w aplikacji, a następnie utworzyć nazwę kategorii i dodać krótki opis. Otrzymają także przypomnienia o nierozliczonych lub nieopisanych wydatkach.

Nowe narzędzie do zarządzania wydatkami służbowymi dostępne jest we wszystkich płatnych planach Revolut for Business.

Źródło tekstu: Revolut

Tagi: revolut
Komentarze
Zaloguj się