DAJ CYNK

Alior Bank przygotował świąteczną ofertę ratalną na sprzęt Apple'a

13.12.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Fintech

Interakcje: 9626

Ważne 1

0

Alior Bank rodzina iPhone 11

Raty 0% na urządzenia Apple to najnowsza oferta Alior Banku. Do 31 grudnia zarówno nowi, jak i obecni klienci banku mogą skorzystać z ratalnych zakupów do 10 tysięcy złotych. Całkowity koszt kredytu wynosi 0 zł. 

- Rozbudowujemy w naszej ofercie wachlarz usług dodanych. Szukamy rozwiązań, które będą dla naszych klientów nie tylko atrakcyjne finansowo, ale również staną się ułatwieniem w codziennym życiu. Tym razem proponujemy przedświąteczną promocję na ratalny zakup smartfonów bez prowizji, bez dodatkowych opłat i bez konieczności wpłaty własnej.

- powiedział Marcin Goderski, Dyrektor Departamentu Consumer Finance w Alior Banku

Zobacz: Alior Bank wprowadza zmiany w systemie transakcyjnym
Zobacz: Jak 5G zmieni usługi bankowe? To m.in zwiększone bezpieczeństwo płatności mobilnych

Alior Bank uruchomił ofertę na zakup telefonów i laptopów. Na specjalnej platformie zakupowej klienci mogą na raty nabyć urządzenia firmy Apple. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%.

Aby kupić sprzęt Apple'a na raty 0%, należy wejść na platformę dla klientów Alior Banku, wybrać produkt, a następnie wskazać opcję płatności ratalnej. Zainteresowani powinni złożyć wniosek o pożyczkę ratalną i w przypadku pozytywnej decyzji zawrzeć umowę i dokończyć proces zakupu.

Zobacz: Operator systemu BLIK otrzymał zgodę na wprowadzenie usługi „prośba o przelew na telefon”
Zobacz: Francja chce wprowadzić własną walutę cyfrową

Oferta powstała dzięki strategicznemu partnerstwu, które jesienią tego roku Alior Bank zawarł z firmą Innergo Systems. Jest ona partnerem Apple'a w zakresie rozwiązań mobilnych dla biznesu (Apple Authorised Enterprise Reseller). Dzięki porozumieniu klienci banku otrzymali na wyłączność dostęp do platformy sprzedażowej, gdzie mogą kupić urządzenia firmy Apple na specjalnych warunkach.

Źródło tekstu: Alior Bank

Przewiń w dół do następnego wpisu