DAJ CYNK

WhatsApp: jeden numer na czterech urządzeniach i synchronizacja rozmów

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Aplikacje

Interakcje: 11471

WhatsApp ułatwi synchronizację rozmów

WhatsApp, najpopularniejszy komunikator na świecie, sprawia poważne problemy przy przesiadce z Androida na iPhone'a i odwrotnie. Nie działa synchronizacja rozmów między tymi dwiema platformami. W końcu ten błąd ma zostać naprawiony.

Synchronizacja rozmów w WhatsAppie na różnych platformach mobilnych po prostu nie działa tak dobrze, jak w obrębie Androida. Jest kilka aplikacji zewnętrznych, które obiecują rozwiązać ten problem, ale ich działanie to loteria. Problemy wynikają między innymi z tego, że konto jest połączone z numerem telefonu, a nie adresem e-mail czy niezależnym ID.

Wszystko wskazuje na to, że WhatsApp w końcu może rozwiązać ten problem. Nie ma o tym wzmianki wprost, ale wiąże się to z nadchodzącą możliwością korzystania z tego samego konta (a więc numeru telefonu) na różnych urządzeniach. Ten sam numer telefonu będzie działał na maksymalnie czterech urządzeniach.

WhatsApp – synchronizacja rozmów

Zobacz: WhatsApp już nie będzie przywiązany do jednego urządzenia
Zobacz: WhatsApp zyskuje nową funkcję – wyszukiwanie w Internecie

Możliwe, że do synchronizacji będzie niezbędne połączenie Wi-Fi. Synchronizacja historii rozmów może wymagać przesłania sporych ilości danych. Wszystko wskazuje na to, że synchronizacja będzie działać tak samo dobrze między urządzeniami mobilnymi i desktopami. Na razie jednak funkcja ta jest testowana i nie wiadomo kiedy trafi do użytkowników.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: WhatsApp

Źródło tekstu: WABetaInfo

Przewiń w dół do następnego wpisu