DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 150 zł

Marian Szutiak

Aplikacje

Wiosenne apki maj 2020

Przygotowaliśmy dla naszych czytelników wiosenne zestawienie płatnych aplikacji i gier na Androida, które przez ograniczony czas można pobrać ze sklepu Google Play i zainstalować zupełnie za darmo. Tym razem zaoszczędzić można 150 zł.

Podane daty końca promocji (pochodzą ze sklepu Google Play) mogą ulec zmianie.

Kolorowanki+

Lubicie kolorowanki? Jeśli tak, być może spodoba się Wam ich cyfrowa wersja na urządzenia mobilne. Kolorowanki+ to dobra zabawa dla dzieci i dorosłych. Znajdziemy tu zarówno proste obrazki do pokrycia kolorami, jak też skomplikowane kolorowanki, wymagające uwagi, cierpliwości i dokładności.

Normalna cena aplikacji to 30,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 21 maja).

Learn Spanish - Frase Master Pro

Płatne aplikacje i gry na androida za darmo - Learn Spanish - Frase Master Pro

Znajomość języków obcych może się przydać w wielu sytuacjach, między innymi w czasie wakacyjnych wojaży. Dzisiaj do końca dnia można za darmo pobrać kurs języka hiszpańskiego dla młodszych użytkowników urządzeń mobilnych, dzięki któremu poznają oni hiszpańskie słownictwo oraz gramatykę. Do wyboru są cztery poziomy zaawansowania, od początkującego do eksperta.

Normalna cena aplikacji to 42,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 19 maja).

The Lost Ship

Płatne aplikacje i gry na androida za darmo -The Lost Ship

Gdy już podszkolimy nasz hiszpański, a jeszcze nie będziemy mogli nigdzie pojechać, warto oddać się rozrywce, która pozytywnie zadziała na nasz umysł. The Lost Ship to połączenie gry przygodowej i gry logicznej. Naszym zadaniem jest odnalezienie tytułowego, zaginionego statku piratów oraz jego skarbów. Po drodze czeka nas wiele zagadek do rozwiązania, a wszystkiemu będzie towarzyszyć przyjemna muzyka i piękna grafika.

Normalna cena aplikacji to 13,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 21 maja).

Super Dad - Guide, tips and tools for new daddys

Płatne aplikacje i gry na androida za darmo - Super Dad - Guide, tips and tools for new daddys

Ta aplikacja została stworzona przez ojców dla ojców. Świeżo upieczeni tatusiowie znajdą tu wiele przydatnych informacji dotyczących tacierzyństwa na różnych etapach - od okresu ciąży do czasu po porodzie. Karmienie, zmiana pieluch, kąpiele i inne codzienne czynności z tą aplikacją powinny być łatwiejsze. Tak przynajmniej obiecuje deweloper.

Normalna cena aplikacji to 8,79 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 21 maja).

Mind Games Pro

Płatne aplikacje i gry na androida za darmo - Mind Games Pro

Nasz kolejna propozycja to zbiór łamigłówek i gier logicznych dla całej rodziny. Dostępne tu ćwiczenia to dobry trening dla naszego mózgu, pozwalający rozwinąć pamięć, koncentrację czy kojarzenie faktów.

Normalna cena aplikacji to 12,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 25 maja).

Square White - Icon Pack

Płatne aplikacje i gry na androida za darmo - Square White - Icon Pack

Jeśli lubicie prostotę, a kolorowy pulpit smartfonu Was drażni, być może spodoba Wam się ta paczka ikon, zawierająca ich ponad 6 tysięcy. Wszystkie one są czarnymi obrazkami na białym tle. Zestaw jest kompatybilny z wieloma popularnymi launcherami.

Normalna cena aplikacji to 6,09 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 25 maja). Również do 25 maja trwa promocja na zestaw Square Dark (białe obrazki na czarnym tle), do pobrania za darmo pod tym adresem (normalna cena: 6,09 zł).

Mystic Guardian PV: Old School Action RPG

Mystic Guardian PV: Old School Action RPG to kolejna przeceniona (do zera) gra, tym razem w stylu klasycznych tytułów JRPG z lat 90-tych. Możemy się tu wcielić w jedną z dwóch postaci z zupełnie innymi fabułami, mierząc się z przeciwnikami i rozwijając swoje umiejętności. Jest tu też tryb Raid Mode, w którym przemierzamy niekończące się lochy, pokonując napotkanych po drodze wrogów. 

Normalna cena aplikacji to 15,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 23 maja).

Little Piano Pro

Płatne aplikacje i gry na androida za darmo - Little Piano Pro

Little Piano Pro to aplikacja, która zmienia urządzenie mobilne z Androidem w mini-fortepian z 17 klawiszami, obsługą multidotyku i dobrą jakością dźwięku. Z narzędzia mogą korzystać zarówno początkujący, jak też osoby nieco bardziej obyte z grą na instrumentach klawiszowych. Program pozwala nauczyć się ponad 50 różnych melodii i oferuje do wyboru 8 różnych instrumentów. 

Normalna cena aplikacji to 11,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 21 maja).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu