DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 100 zł

Dodane przez: Anna Rymsza (Xyrcon)

Kategoria: Aplikacje

Interakcje: 37176


Przygotowaliśmy dla naszych czytelników letnie zestawienie płatnych aplikacji i gier na Androida, które przez ograniczony czas można pobrać ze sklepu Google Play i zainstalować zupełnie za darmo. Tym razem zaoszczędzić można nawet 100 zł.

Legacy 3 – The Hidden Relic

Legacy 3 – The Hidden Relic to trzecia część gry przygodowej typu point-and-click z interesującymi łamigłówkami i klimatyczną oprawą graficzną w 3D. W grze wcielasz się w młodego archeologa, który musi odnaleźć swojego towarzysza. Problem w tym, że zgubił się w antycznej piramidzie, pełnej zagadkowej maszynerii.

To gra, w której nie da się zgadywać. Musisz ruszyć głową, by przejść do następnej komnaty ogromnej piramidy.

Normalna cena gry to 13,99 zł. Za darmo możesz ją pobrać z Google Play do 29 lipca.

Blue Light Filter Pro

Blue Light Filter Pro

Wiele telefonów ma już system filtrowania niebieskiego światła i ochrony wzroku, ale zwykle są one mało elastyczne. Jeśli wymagasz czegoś więcej, odpowiedzią jest aplikacja Blue Light Filter Pro.

Pozwala ona nałożyć barwny filtr na wyświetlany na telefonie obraz i wybrać kolor oraz intensywność filtra. Ponadto można zmieniać ustawienia filtra z paska powiadomień lub widżetu. Filtry można ustawiać według harmonogramu i dla konkretnych aplikacji (warto wykluczyć z niego gry i odtwarzacz filmów).

Normalna cena aplikacji to 8,09 zł. Za darmo możesz ją pobrać z Google Play do 4 sierpnia.

Touch Block Pro - screen , touch , block

Touch Block Pro

Touch Block Pro rozwiąze problem z przypadkowymi dotknięciami na telefonach z bardzo wąskimi ramkami wokół ekranu. Nie od dziś wiadomo, że te modele, choć piękne, nie w każdej dłoni będą dobrze leżeć. Jeśli zdarza ci się przypadkowe dotknięcie przy granicy ekranu, Touch Block rozwiąze twoje problemy.

Touch Block Pro pozwala blokować dotyk w bocznych strefach ekranu i dobierać ustawienia do konkretnych aplikacji. Strefę z ograniczeniami możesz oznaczyć wybranym kolorem.

Normalna cena aplikacji to 4,39 zł. Za darmo możesz ją pobrać do 4 sierpnia.

Engineer Companion & Advanced Calculators


To aplikacja dla inżynierów i studentów kierunków związanych z szeroko pojętą mechaniką. Znajduje się w niej biblioteka parametrów wielu materiałów oraz zaawansowane kalkulatory dla systemów hydraulicznych, pneumatycznych, grzewczych i mechanicznych. Wyniki swoich obliczeń możesz zapisać w pliki PDF i dołączyć do projektu.

Całość uzupełnia biblioteka 3D i plany wielu często stosowanych systemów (bloczki, tłoki, przekładnie itp.). Nie zabrakło nawet kalkulatora emisji ciepła przy spawaniu. Wisienką na torcie jest rozbudowany przelicznik jednostek, stosowanych przy projektowaniu i konstrukcji.

Normalna cena aplikacji to 42,99 zł. Za darmo możesz ją pobrać z Google Play do 3 sierpnia. Producent niestety skrócił promocję i jest już nieaktualna.

Trigono - geometric brain boiling adventure

Trigono to gra zręcznościowa, której nie przejdziesz bez planowania. Zasady są proste – musisz unikać czerwonych elementów na planszy. To wcale nie jest proste, bo biały trójkąt, którym sterujesz, nie może ustać w miejscu. Gra jest trudna, ale diabelnie satysfakcjonująca, gdy już uda się przejść na kolejny poziom.

Normalna cena gry to 9,69 zł. Za darmo możesz ją pobrać z Google Play do 1 sierpnia.

BabyBook Journal - Baby Tracker & Newborn Diary

BabyBook Journal

BabyBook Journal to zaawansowany dziennik dla świeżo upieczonych rodziców. Mozna w nim uzupełniać aktywność i nastroje noworodka, pory karmienia, przewijania, szczepienia i wszystkie istotne dla zdrowia aspekty życia dziecka. Te dane mogą się przydać przy rozpoznawaniu schematów zachowań, a także mogą pomóc przy diagnozowaniu chorób bobasa.

Aplikacja ma formę kalendarza, w którym można uzupełniać istotne dane. Ponadto może eksportować dane do innych programów w formacie CSV.

Normalna cena aplikacji to 9,99 zł. Za darmo możesz ją pobrać z Google Play do 1 sierpnia.

 

Soul Warrior: Sword and Magic - RPG Adventure

Soul Warrior to gra akcji, czerpiąca także z RPG i klimatów fantasy. Wybierz ulubionego bohatera i ruszaj w drogę. Czeka na ciebie 6 krain, z których musisz przepędzić złe moce. W każdym z nich czekają inne niebezpieczeństwa i odmienni przeciwnicy.

Płatna wersja Soul Warrior nie ma reklam między kolejnymi etapami gry. Instalując ją, dostaniesz także mnóstwo złota, mikstur leczących i odblokujesz towarzyszącego aniołka.

Normalna cena gry to 8,89 zł. Za darmo możesz ją pobrać z Google Play do 1 sierpnia.

Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu - część 15
Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część 14
Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część 13

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu