DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 170 zł

Dodane przez: Anna Rymsza (Xyrcon)

Kategoria: Aplikacje

Interakcje: 147427


Przygotowaliśmy kolejne zestawienie płatnych aplikacji i gier na Androida, które można pobrać za darmo. Czas promocji jest oczywiście ograniczony. Przy każdej pozycji dodaliśmy datę końca przeceny, zaczerpniętą ze sklepu Google Play. Raz dodana do konta Google aplikacja będzie Twoja na zawsze!

90X Duplicate FIle Remover Pro

Normalna cena: 39,99 zł. Zainstaluj za darmo z Google Play (do 6 grudnia)

90X Duplicate FIle Remover Pro dla Androida

90X Duplicate FIle Remover Pro to aplikacja, która pomoże odzyskać miejsce w pamięci telefonu. Narzędzie wykorzystuje sztuczną inteligencję, by znaleźć powielone pliki i niewiele różniące się od siebie zdjęcia, filmy i nagrania dźwiękowe. Cały proces przeprowadzany jest na urządzeniu z poszanowaniem prywatności użytkownika. Aplikacja nie korzysta nawet z platformy Google Analytics, by zbierać statystyki.

Memorize: Learn Vietnamese Words with Flashcards

Normalna cena: 23,99 zł. Zainstaluj za darmo z Google Play (do 3 grudnia)

Memorize: wietnamskie fiszki dla Androida

Memorize to aplikacja do nauki słówek w języki wietnamskim, wykorzystująca klasyczne fiszki. Dzięki Memorize możesz opanować ponad 4,5 tysiąca przydatnych słów i zwrotów, o ile znasz je już po angielsku. Słownictwo zawarte w aplikacji pomoże Ci opowiedzieć o zdrowiu, naturze, szkole, biznesie, hobby i porozumieć się w sytuacjach awaryjnych. Kolejne słówka są dobierane przez sztuczną inteligencję na podstawie aktualnego stanu wiedzy, potrzeby utrwalenia konkretnych słówek oraz zwyczajów użytkownika. Aplikacja wyświetla też statystyki i informuje o prawdopodobieństwie wystąpienia słówek.

Text Neck Pro 

Normalna cena: 13,99 zł. Zainstaluj za darmo z Google Play (do 3 grudnia)

Text Neck Pro to aplikacja prozdrowotna, która pomoże Ci zachować prawidłową postawę. Konkretnie pomaga zwalczyć komputerową szyję – wadę, której można się dorobić przez pochylanie się przed komputerem i ciągłe wpatrywanie się w telefon. Przy okazji możesz pozbyć się bólów głowy, bólu pleców i napięć mięśni. Aplikacja zawiera kwestionariusz, który pomoże dobrać odpowiednie ćwiczenia i harmonogram do Twoich indywidualnych potrzeb. Są tu proste ćwiczenia, które możesz zrobić w domu lub w biurze bez żadnego wyposażenia. Skuteczność takiej gimnastyki została potwierdzona naukowo.

Todo Task Reminder Pro + Widget

Normalna cena: 12,99 zł. Zainstaluj za darmo z Google Play (do 6 grudnia)

Todo Task Reminder Pro to aplikacja i widżet do zarządzania zadaniami. W aplikacji można tworzyć listy zadań z terminami, opisami i zdjęciami, a aplikacja przypomni o każdym z nich. Zadania będą też widoczne na widżecie na ekranie głównym, by nic nie umknęło Twojej uwadze. Listy zadań możesz udostępniać innym, możesz też robić kopie zapasowe dla siebie. Aplikacja jest dostępna także po polsku.

Screen Draw Screenshot Pro

Normalna cena: 12,99 zł. Zainstaluj za darmo z Google Play (do 6 grudnia)

Screen Draw Screenshot Pro to pozbawiona reklam i wszelkich ograniczeń aplikacja do pisania i rysowania po zrzutach ekranu, w której można też nagrywać film z tym, co dzieje się na ekranie telefonu. W tej aplikacji szybko przygotujesz instrukcje, pomożesz sobie przy tworzeniu prezentacji i nagrywaniu tutoriali.

Paletę z narzędziami możesz umieścić w dowolnym miejscu na ekranie lub ukryć. Łatwy dostęp do niej uzyskasz z powiadomień systemowych.

Ethereal for Substratum

Normalna cena: 10,99 zł. Zainstaluj za darmo z Google Play (już na zawsze)

Ethereal for Substratum na Androidzie

Jeśli bawiłeś się w głęboką personalizację Androida, pewnie trafiłes też na projekt Substratum. To rozbudowany silnik skórek, pozwalający na zmianę wyglądu elementów systemu i aplikacji systemowych. Ethereal to jeden z takich schematów, zawierający pastelowe ikonki i skórki dla ponad 60 aplikacji. Ethereal nie będzie już rozwijany i został udostępniony za darmo bez żadnych zabezpieczeń antypirackich.

Jeśli chcesz spróbować zabawy z Substratum, miej na uwadze, że jest to projekt rozwijany przez społeczność, może wymagać uprawnień roota na telefonie i może nie działać dobrze na każdym modelu.

Home Workouts Gym Pro

Normalna cena: 7,99 zł. Zainstaluj za darmo z Google Play (brak daty końca promocji)

Home Workouts Gym PRO dla Androida – ćwiczenia w domu bez sprzętu

W aplikacji znajdują się treningi, które można wykonać w domu bez sprzętu. Home Workouts Gym Pro skupia się na rozbudowie mięśni, rzeźbie i ćwiczeniach siłowych, choć nie jest do nich ograniczona. 4-tygodniowy program ćwiczeń zawiera także rozgrzewki, ćwiczenia rozciągające i Hiit. Do tego dołączony został monitor wagi, przypomnienia o treningach i plan posiłków. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane przez profesjonalistów.

SUI File Explorer Pro

Normalna cena: 6,89 zł. Zainstaluj za darmo z Google Play (do 8 grudnia)

SUI File Explorer Pro dla Androida

SUI FIle Explorer PRO to malutki menedżer plików. Aplikacja jest idealna dla starszych telefonów, które nie mają dużo dostępnej pamięci. Aplikacja jest lekka, ale ma spore możliwości – może współpracować z dyskami w chmurze czy udostępniać pliki z telefonu za pośrednictwem serwera FTPSUI File Explorer Pro może też tworzyć i rozpakowywać archiwa plików i zarządzać procesami i aplikacjami na telefonie.

Zobacz: 3 świetne gry i jedna planszówka z Google Play, w które warto zagrać na Androidzie – część 7
Zobacz: 3 świetne gry i jedna planszówka z Google Play, w które warto zagrać na Androidzie – część 6
Zobacz: 3 świetne gry i jedna planszówka z Google Play, w które warto zagrać na Androidzie – część 5
Zobacz: 3 dobre gry i jedna planszówka z Google Play, w które warto zagrać na Androidzie – część 4

Bricks Breaker Pro: No Ads

Normalna cena: 18,99 zł. Zainstaluj za darmo z Google Play (do 4 grudnia)

Bricks Breaker Pro dla Androida

Brics Breaker Pro to klasyczna gra, w której masz do dyspozycji określoną liczbę kulek i musisz rozbić konstrukcję z cegiełek. Rozgrywkę urozmaicają lasery, eksplozje i inne atrakcje. Gra zasadniczo nie ma końca, ma za to ranking online, w którym możesz porównać swoje wyniki z osobami z całego świata.

Cake Duel

Normalna cena: 22,99 zł. Zainstaluj za darmo z Google Play (do 2 grudnia)

Cake Duel to gra karciana, polegająca na blefowaniu. Twoim celem jest zgadnięcie całego ciasta z puli – pod tym względem gra przypomina nieco pokera. Tu jednak gramy kartami z przeuroczymi owieczkami, wyposażonymi, w sprzęt bojowy. Możesz pokonać obronę przeciwnika, by zabrać jego ciasto, a możesz go sprawdzić. Jeśli przyłapiesz przeciwnika na blefie, ciasto jest Twoje.

Gra została zaprojektowana dla dwóch graczy. Jeden z nich atakuje, drugi broni ciasta. Karty wykładasz zakryte i deklarujesz, co grasz – oczywiście możesz kłamać. Możesz zagrać ze sztuczną inteligencją albo online z innymi graczami.

Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu - część 32
Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część 31
Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część 30
Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część 29
Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część 28
Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część 27
Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część ​​​​​​26

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu