DAJ CYNK

Znikająca aktualizacja Android Messages

19.08.2018

Dodane przez: Ta_Monika

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 2749

Ważne 2

0

Wszystko wskazuje, że szykują się zmiany w aplikacji "Wiadomości" na Androida. Co więcej aktualizacja ta pojawiła się do pobrania, jednak kilka godzin po publikacji została wycofana. Zawierała szereg modyfikacji - między innymi usunięcie niebieskiego paska z góry aplikacji, zmianę czcionki na Google Sans oraz ciemny motyw tła wiadomości.



Wszystko wskazuje, że szykują się poprawki w aplikacji "Wiadomości" na Androida. Co więcej aktualizacja pojawiła się do pobrania, jednak kilka godzin po publikacji została wycofana. Zawierała szereg modyfikacji - między innymi usunięcie niebieskiego paska z góry aplikacji, zmianę czcionki na Google Sans oraz ciemny motyw tła wiadomości.

Użytkownicy Reddit zauważyli, że po kilku godzinach, przywrócona została poprzednia wersja Android Messages. Zmiany te dotyczą również widomości, których wygląd zmienił się po aktualizacji. Niektórzy użytkownicy skarżyli się, że na skutek aktualizacji zniknęły ustawienia kolorów, przypisane do poszczególnych współuczestników SMS-owych rozmów. Nie wydaje się jednak, żeby tylko to było przyczyną wycofania zmian. Na wdrożenie tych ulepszeń przyjdzie zatem jeszcze poczekać.

Źródło tekstu: theverge.com, wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~1000
0

2018-08-21 11:16:48

Faktycznie ale nie miałem zamiaru robić reklamy ;) pozdrawiam redakcję

Odpowiedz

16. wlo
0

2018-08-20 12:14:59

Zdaje się, że redakcja potraktowała Twoje polecenie jako reklamę...

Odpowiedz

15. wlo
0

2018-08-20 12:13:28

OK. Jeszcze raz - dzięki.

Odpowiedz

14. ~1000
0

2018-08-20 12:01:39

Od dawna już korzystam z tego nie znalazłem lepszego to do zarządzania całym telefonem czyli kontaktami SMS kalendarzem plikami w telefonie jak podłaczysz słuchawke Bluetooth do tel. możesz też dzwonić z poziomu PC sprawdź sam sie przekonasz czy tego szukasz Pozdro

Odpowiedz

12. wlo
0

2018-08-20 11:54:12

A! Chodzi mi też o to, zeby to nie były przypadkowo wynalezione w Sieci rzeczy, a sprawdzone i dlatego polecane ;-)

Odpowiedz

11. wlo
0

2018-08-20 11:52:36

10 - dzięki. Sprawdzę ;-)

Odpowiedz

9. wlo
-1

2018-08-20 10:23:50

A propos wiadomości...Czy ktoś zna jakąś fajną aplikację na PC do pisania i wysyłania esemesów (ogólnie zarządzania wiadomosciami) przez podłączony (kabel. bluetooth) telefon na androidzie?

Odpowiedz

8. ViNYL
2

2018-08-20 10:17:34

@4: Ale opcji korzystania z SMS na komputerze nie ma?

Odpowiedz

7. Th0mas
1

2018-08-20 09:22:19

Nie tylko usunięto, ale zrobili automatyczny downgrade osobom, które miały zainstalowana nową wersję.

Odpowiedz

6. ~Gollum
2

2018-08-20 09:04:18

@5: w tym rzecz, że Apple nie zrobiło żadnego "standardu", tylko wprowadziło kolejne, zamknięte rozwiązanie. Więc nie do porównania z tym co proponuje Google.

Odpowiedz

5. ~Flej
-2

2018-08-19 23:53:43

A o RCS ni widu, ni słychu nadal... Jakoś Apple potrafił zrobić to z iMessage i nie potrzebował tworzyć kolejnego, niepotrzebnie skomplikowanego standardu

Odpowiedz

4. ~3er
-1

2018-08-19 23:00:59

Tylko Textra. Reszta się nie liczy...

Odpowiedz

3. ~Pablosox123
0

2018-08-19 22:26:05

A niby co jest lepsze do smsów z FB tegorocznej g nie korzystam.

Odpowiedz

2. ~bb
-1

2018-08-19 21:16:58

Hmm, pewnie z 95% użytkowników Andka, bo to domyślna aplikacja do SMSów...

Odpowiedz

1. ~
-1

2018-08-19 20:57:15

Kto z tego badziewia korzysta :)

Odpowiedz