DAJ CYNK

"Zerwanie" z Windowsem w praktyce: najnowsza gra Gameloftu trafi na Windows 10 Mobile

29.10.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4409

Ważne 4

1

Niedawno pisaliśmy, że jeden z największych producentów gier na telefony nie będzie już wspierał mobilnego Windowsa. Okazuje się, że "brak wsparcia" Gameloftu to odwrotność "wsparcia" Microsoftu - użytkownicy Windowsa mogą cieszyć się nową grą.



Niedawno pisaliśmy, że jeden z największych producentów gier na telefony nie będzie już wspierał mobilnego Windowsa. Okazuje się, że "brak wsparcia" Gameloftu to odwrotność "wsparcia" Microsoftu - użytkownicy Windowsa mogą cieszyć się nową grą.

Paddington Run: Endlessly Fun Adventures to gra z gatunku endless runner. Wcielimy się w misia Paddingtona, spróbujemy zebrać jak najwięcej marmolady, zagramy w minigry oraz spróbujemy uniknąć taksówek i autobusów. A to wszystko w lonyńskiej scenerii. Twórcy gry przewidzieli 18 różnych strojów dla naszej postaci.

Premiera na Windows 10 Mobile będzie miała miejsce tego samego dnia co na iOS oraz na Androida.

Zobacz: Gameloft i Garmin zrywają z mobilnym Windowsem

Źródło tekstu: mspoweruser.com, wł

Komentarze
Zaloguj się
9. ~Punk
0

2017-10-30 15:03:01

Kupiłem ostatnio tablet 10.1 cala Asus z Windows 10 i Intel Atom Z5 8500 i powiem że całkiem nieźle się to zbiera, na pewno lepiej niż mój poprzedni sprzęt czyli netbook z Atom N270 i N455.Myślę wstawić do niego jeszcze Android 7.1 i zobaczyć jak będzie to działało na Atomie.

Odpowiedz

0

2017-10-30 10:39:36

@7 Owszem, można wyrzucić do kosza, nawet jeśli poszło ileś tam tysięcy, jeśli projekt nie ma szans się zwrócić. Po co powiększać straty? Grałeś kiedyś na giełdzie?Ale jeśli gra jest gotowa, to koszt wypuszczenia jej jest żaden.

Odpowiedz

7. ~
0

2017-10-30 10:25:55

@6.mlb Idiotyzmy. Wyrzuceni do kosza gotowego projektu w ktory zainwestowano iles tam tysiecy $ i setek roboczogodzin jest ograniczeniem strat? Ile Ty masz latek chłopczyku? Wracaj do lekcji.

Odpowiedz

6. mlb
-1

2017-10-30 10:08:09

@5 owszem, wyrzuca się gdy firma ma dobry zarząd który wie kiedy trzeba ograniczać straty

Odpowiedz

5. ~
0

2017-10-30 09:59:03

Przeciez nie wyrzuca do kosza prawie ukonczonych projektow. Nie macie pojecia o developerce.

Odpowiedz

0

2017-10-29 17:23:34

@3 Nie wiem jak na Win 10 mobile, ale na Win 10 Edge jest szybka, najlepsza jeśli chodzi o dekodowanie wideo. Nie używam na co dzień, bo słabo konfigurowalna i mało rozszerzeń. Kiedy się doczekam rozszerzenia do Synology Download Station, pewnie lata zejdą w tym tempie.Nawet w IE 11 dało się przerzucić pasek zakładek z prawej strony na lewą. W Edge przyspawany do prawej.

Odpowiedz

3. ~frasag
0

2017-10-29 17:01:19

@2: no to miałem na myśli i np. Chrome żeby zrobili bo ta edge jest taka sobie a ucweb to jeszcze gorsza.

Odpowiedz

0

2017-10-29 16:35:21

@1 Poprawiać go nie trzeba. MS mógł zainwestować w telefony ze średniej i niskiej półki dla popularyzacji, dać zachęty dla deweloperów aby pisali aplikacje na Win10 mobile.Jak nie ma nowych telefonów, to co się dziwić, że mało aplikacji w sklepie.

Odpowiedz

1. ~frasag
0

2017-10-29 16:18:45

Jakoby zerwali, a jakoby nie. Ja wciąż mam nadzieję że i WM10 ożywią i poprawią- tylko nie wiem kiedy.

Odpowiedz