DAJ CYNK

Zawody e-sportowe na stronie z Shadowgun War Games

11.09.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 1260

Ważne 1

0

Widzieliście kiedyś zawody e-sportowe w grach zespołowych typu Counter Strike? Dwie drużyny siedzą obok siebie przy komputerach i rozgrywają mecze. A gdyby tak posadzić ich tak samo, ale zamiast komputerów dać do rąk smartfony? Taka koncepcja okazała się sukcesem.

Dokładnie tak wyglądające zawody został zorganizowane na targach Gamescom. Gracze zmierzyli się w trybie przechwycenia flagi w grze Shadowgun War Games. Naprzeciwko siebie stawały dwa 5-osobowe zespoły.

Pomysł zdobył uznanie oglądających oraz firm, które mocno zainteresowały się przedsięwzięciem. Turniej został zorganizowany wspólnie z Asusem oraz ESL. Obie firmy mają wizję dalszego rozwoju mobilnego e-sportu, który cały czas potrzebuje nowych wyzwań i elementów przyciągających widzów.

Rozgrywka była również elementem promocji gamingowego smartfonu Asusa, co widać w wypowiedzi dyrektora produktu Asus ROG Phone:

Nasz ROG Phone to najlepsze urządzenie do gier (mobilnych) na rynku. Oferuje niezrównane wrażenia w grach dzięki wyświetlaniu obrazu w 90 klatkach na sekundę i rewolucyjnej technologii AirTrigger, która zapewnia graczowi precyzyjną kontrolę nad każdym ruchem. Pierwszoosobowe strzelanki, takie jak Shadowgun War Games, pokazują najlepsze cechy smartfonu. 

Gra Shadowgun War Games trafi na rynek komercyjny na początku 2019 roku.

Recenzja gry Shadowgun Legends
Shadowgun - nowa jakość mobilnej rozrywki

Źródło tekstu: MADFINGER Games; wł

Komentarze
Zaloguj się