DAJ CYNK

Za darmo: GPS na rower, domowa joga i ucieczka przed sąsiadami

Dodane przez: Isand

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 9605

Dzisiaj kontynuujemy nasze poszukiwania tymczasowo bezpłatnych aplikacji. Mamy dla was domową jogę, grę w której spróbujemy uniknąć apokalipsy i przydatną aplikację dla rowerzystów!Dzisiaj kontynuujemy nasze poszukiwania tymczasowo bezpłatnych aplikacji. Mamy dla was domową jogę, grę w której spróbujemy uniknąć apokalipsy i przydatną aplikację dla rowerzystów! Oczywiście dziękujemy za pomoc naszym czytelnikom.

Runtastic Road Bike PROLubicie jeździć na rowerze? To aplikacja dla was. Runtastic Road Bike Pro pozwala na pomiar pokonanej odległości, prędkości i tempa. Znajdziemy tam również mapy i trasy rowerowe.

Regularna cena aplikacji to 19,99 zł. Za darmo pobrać ją można tutaj, pospieszcie się!.

Pocket YogaA może wolicie jogę zamiast roweru? Możliwość ćwiczenia w domu i bycia niezależnym od warunków atmosferycznych z pewnością jest kusząca. Ta aplikacja wam w tym pomoże. Wystarczy, że rozłożycie matę i położycie telefon obok siebie. 27 różnych zestawów ćwiczeń i różne poziomy trudności. Aplikacja dokładnie wyjaśni jak wykonać każde ćwiczenie. Ale nie będzie ćwiczyła za was. Pamiętajcie!

Regularna cena aplikacji to 14,53 zł, za darmo pobierzecie ją pod tym adresem.

Brumpfus Hopeless ChaseMiejscem akcji gry jest sielska wioska. Piękne krajobrazy, spokojni sąsiedzi. Kto by nie chciał tam zamieszkać? Teraz z pewnością nikt. Mieszkańcy oszaleli i chcą nas dorwać a z nieba spadają na nas kamienie. Celem gry jest uciekanie. Jak najdłuższe. Ile wytrzymacie?Regularna cena aplikacji to 3,59 zł, za darmo pobierzecie ją pod tym adresem.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu