DAJ CYNK

Z YouTube'a korzysta 1,5 mld zarejestrowanych użytkowników miesięcznie

23.06.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 2882

Ważne 5

4

Każdego miesiąca z serwisu YouTube korzysta 1,5 mld zarejestrowanych użytkowników. Za wzrostami platformy stoi masowa sprzedaż smart TV i urządzeń takich jak Chromecast.



Każdego miesiąca z serwisu YouTube korzysta 1,5 mld zarejestrowanych użytkowników. Za wzrostami platformy stoi masowa sprzedaż smart TV i urządzeń takich jak Chromecast.

Wspomniane wyższej 1,5 mld dotyczy jedynie tych osób, które swoje oglądanie filmów na YouTube'ie powiązały z kontem Google'a. Jako że powiązanie takie nie jest konieczne do korzystania z serwisu, do wartości ogłoszonej przez szefową YouTube'a, Susan Wojcicki należy dodać jeszcze setki milionów pozostałych użytkowników.

Jak intensywnie korzystamy z YouTube'a? Statystyczny użytkownik YouTube'a ogląda na telefonie aż godzinę filmów dziennie.

Źródło tekstu: TechCrunch

Komentarze
Zaloguj się
17. ~Ad 16
0

2017-06-25 11:50:39

To przeglądarka. Służy Diabłu YT aby cie podgladać i cemzurować.

Odpowiedz

16. ~Pytanie
0

2017-06-24 20:31:29

Do czego jest potrzebny Chromecast w smartfonie?????? Czy to jest aplikacja??????

Odpowiedz

15. ~Ad 14
0

2017-06-24 18:56:23

YT uprawia lewicową cenzurę, np. blokuje filmy Jacka Międlara. Precz z libertynizmem

Odpowiedz

14. ~
0

2017-06-23 20:32:51

Czy też tak macie, że niektóre filmy na yt w apce androidowej odtwarzaja się z czarnym ekranem? Jest tylko dźwięk. Aktualizacje aplikacji nie pomagają.

Odpowiedz

13. whothor
0

2017-06-23 17:25:19

tak czy siak ogladamy coraz wiecej na yt. czasami az idzie przeklinac ile czasu na to idzie

Odpowiedz

12. ~hm
0

2017-06-23 17:09:24

11@ I można też pod np.4 różne przeglądarki na 2 kompach...Tak wiem ,ale oni liczą ilość zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników ,a nie czy to jest ten człowiek na 1-5 urządzeniach jednocześnie.

Odpowiedz

11. filczyk
0

2017-06-23 14:51:03

@8 To samo konto Google (w tym YT) może być podpięte jednocześnie np. pod dwa telefony i konsolę.

Odpowiedz

10. ~
1

2017-06-23 13:28:03

Biorąc pod uwagę, że Chromecast jest produktem Googl/''a, trudno tę informację traktować inaczej niż reklamę Chromecasta. Ja mam całe mieszkanie osieciowane i do różnych wejść telewizora mam podpięte wszystko co tylko podpiąć się dało, a pomimo tego Chromecastem zainteresowałem się dopiero po przeczytaniu tej wiadomości.

Odpowiedz

9. ~BANGMan
0

2017-06-23 12:20:18

A jeszcze kilka lat temu wszyscy zapowiadali że.. sieć się zapcha :p a widać wszystko chodzi elegancko (y)

Odpowiedz

8. ~hm
0

2017-06-23 12:13:07

7@ Każdy kto ma androida ma konto e-mailowe i to aktywne, a jak już je założył to ma też zazwyczaj konto na you tube bo te są z sobą powiązane przez googla,stąd taki wynik i nie co 4,bo liczba ludzi przekroczyła już dawno 7 miliardów nawet się nie obejrzymy jak będzie nas 8 miliardów.Do tego zwróć uwagę tutaj podane są dane ze ...smartfonów a są ludzi co nosza po 2(i więcej) smartfony jeden np. służbowy drugi własny itd.To do pewnego stopnia fałszować może wyniki.

Odpowiedz

7. ~job
0

2017-06-23 12:06:39

To są dziwne dane. Wychodzi ,że co 4 człowiek ma konto na YouTube. Raczej niemożliwe.

Odpowiedz

6. LuiN
0

2017-06-23 10:17:53

@5, YouTube chyba wie lepiej. Wskazali właśnie smart TV i przystawki typu Chromecast, które wprowadzają YouTube/''a "na salony". Gdy chodzi o Chromecasta, sam korzystam od chwili premiery (pomimo posiadania Smart TV), bardzo wygodne utrojstwo - gdy ktoś wpadnie ze znajomych i sobie zobaczy jak to działa, po chwili sam kupuje. Także osób z Chromecastem znam teraz sporo :)

Odpowiedz

5. ~Ja
0

2017-06-23 10:13:42

Nie zgadzam się, że za wzrostem stoi...chromecast. Nie chromecast gdzie osób oglądających jest pewnie aż...2%, a smartfony i tablety, komputery z win. Tu jest cały mega ruch w sieci a nie tam jakiś chromecast. Nie znam osoby, która z tego korzysta.

Odpowiedz

4. LuiN
1

2017-06-23 09:42:35

@1, Nie napiszemy, bo od wczoraj ma same negatywne komentarze dotyczące problemów z działaniem. Nie chcemy narażać Czytelników na niestabilny produkt.

Odpowiedz