DAJ CYNK

Pedofilia, youtuberzy, Mam Talent i disco-polo - królowie polskiego YouTube w 2019 roku

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3724

YouTube najpopularniejsze 2019

Koniec roku to czas podsumowań. Tradycyjnie robi to serwis YouTube, dzięki czemu poznaliśmy najpopularniejsze filmy i teledyski wśród polskich widzów. Najchętniej oglądaliśmy dokument braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu". Dalej mamy wybuchową mieszankę - youtuberów (Abstra, Friz, Mini Majk), Mam Talent i Abelarda Gizę. Najpopularniejszy teledysk? Disco-polo, czyli Ronnie Ferrari.

Najpopularniejszy filmy na polskim YouTube w 2019 roku

Do tej kategorii nie było zaliczane teledyski piosenek z kanałów muzycznych.

To bardzo dobra wiadomość, że film o pedofilii w polskim kościele jest najchętniej oglądaną produkcją na rodzimym YouTubie w tym roku. Choć może nie zmienił wiele, bo temat szybko został zamieciony pod dywan, to wybrzmiał bardzo mocno w świadomości Polaków. W momencie pisania tekstu (wszystkie podawane liczby są podawane na ten moment) film ma 23 093 046  wyświetleń.

Miejsce drugie dla BAKU FAMILY i Weź nie pytaj - parodia matki z wynikiem 12 894 584 wyświetlenia. W tym jedno moje sprzed chwili, bo pierwszy raz się z tym spotykam. Myślicie, że jest się czego wstydzić?

Miejsce trzecie to yellowbox i film - Reakcje ludzi na rower w kształcie Mercedesa SLS z wynikiem 4 297 674 wyświetlenia.

I na czwartym - Mam Talent, a konkretnie film o clickbaitowym tytule Zaśpiewała utwór Agnieszki Chylińskiej...Jurorka była w szoku [Mam Talent!] Ten film również zobaczyłem właśnie po raz pierwszy i rozumiem panią Agnieszkę. Też jestem w szoku. Film szokował ludzi 3 685 931 razy.

Na kolejnych miejscach mamy:

Najpopularniejsze teledyski 2019

Film o pedofilii w polskim kościele miał ponad 23 mln wyświetleń. Więc ile będzie miał najpopularniejszy wideoklip 2019 roku? Można się pomylić o 20 mln. W końcu to Ronnie Ferrari i Ona by tak chciała. Obecnie klip ma 97 016 616 wyświetleń. I w pełnie popieram jeden z najpopularniejszych komentarzy pod filmem - w Sylwestra to może zrobić drugie tyle wyświetleń. Jeśli na Waszej imprezie nie będzie Ronniego - wychodźcie!

Macie już dość disco-polo? To dobrze, poznęcam się nad Wami jeszcze przez chwilę. Miejsce drugie dla Daj to głośniej - Mama ostrzegała i 86 067 691 wyświetleń.

Miejsce trzecie dla kanału Fit i Tymek w utworze Rainman - 55 835 973 wyświetlenia.

Na kolejnych miejscach... nie jest lepiej:

A jaki był Wasz ulubiony film lub teledysk na polskim YouTubie w 2019 roku?

Zobacz: Honor Band 5 - test taniej opaski fitness z kilkoma ciekawymi funkcjami
Zobacz: Orange na kartę: Mikołajki dzień wcześniej. Nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz pakiet 0,5 GB internetu

Źródło tekstu: YouTube; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu