DAJ CYNK

Yanosik: teraz łatwiej namierzysz patrole nieoznakowane

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 20263

Yanosik: teraz łatwiej namierzysz patrole nieoznakowane

Twórcy systemu dla kierowców Yanosik rozszerzyli jedną z kluczowych funkcji swojej aplikacji.  Od teraz użytkownicy zostaną poinformowani o miejscu, w którym zostało dodane zgłoszenie o patrolach nieoznakowanych. Informacje te ukazane są zarówno w formie wizualnej, jak i dźwiękowej.

Funkcja informowania o patrolach nieoznakowanych znajduje się w systemie Yanosik od wielu lat. W ostatnim czasie opcja ta ewoluowała. Od teraz kierujący pojazdem z włączoną aplikacją otrzymają komunikat nie tylko o marce nieoznakowanego radiowozu, ale także o miejscu, w którym został on zgłoszony

Zobacz: Mobilny Google Earth pozwala oglądać Ziemię na tle gwiazd

Twórcy Yanosika dodali nową  funkcję w taki sposób, by nie rozpraszała kierowcy. Wystarczy rzucić okiem na belkę w aplikacji, gdzie wyświetlane jest zgłoszenie. Jeżeli będzie to notyfikacja o nieoznakowanych patrolach, pojawiają się tam także takie informacje jak: model auta, miejsce zgłoszenia czy konkretna odległość do tej lokalizacji. Strzałka wskaże także kierunek do danego punktu. Kierowca otrzyma też komunikat w formie dźwiękowej. Lektor poinformuje o lokalizacji, z której nastąpiło zgłoszenia o patrolu z dokładnością do ulicy czy numeru drogi. 

Zobacz: AutoMapa dołączyła do Yanosika i NaviExperta w Huawei AppGallery

Rozszerzenie funkcji o patrolach nieoznakowanych zostało dodane podczas ostatniej aktualizacji aplikacji i dostępne jest dla użytkowników systemów Android oraz iOS. 

To niejedyna nowa funkcja, jaka została dodana w ostatnim czasie do Yanosika. Niedawno pojawił się w nim rozbudowany system porównań ubezpieczeń OC i AC oferowanych przez różne towarzystwa. Najkorzystniejsze można od razu kupić z poziomu aplikacji. 

Zobacz: Yanosik: w nowej wersji aplikacji można porównać i kupić OC/AC
Zobacz: Google Pigeon Transit, czyli „Waze komunikacji miejskiej”, wychodzi z fazy eksperymentalnej

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Yanosik

Przewiń w dół do następnego wpisu