DAJ CYNK

Wybierasz się samochodem na groby bliskich? Darmowa w listopadzie AutoMapa pokaże Ci zmiany w organizacji ruchu

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4183

AutoMapa organizacja zmiany w organizacji ruchu na Wszystkich Świętych

AutoMapa udostępniła zaktualizowane dane dotyczące organizacji ruchu na drogach wokół cmentarzy w związku z dniem Wszystkich Świętych. Może się to przydać osobom udającym się samochodem na groby bliskich, tym bardziej, że w listopadzie z tej nawigacji można korzystać 

Nadchodzący weekend, jak co roku, dla wielu kierowców będzie stać pod znakiem podróży na groby najbliższych. Ponieważ takich osób jest bardzo dużo, wymaga to zmiany organizacji ruchu wokół cmentarzy. Wiele ulic staje się jednokierunkowych, część zostaje całkowicie zamknięta dla ruchu pojazdów, a na wielu innych pojawiają się nowe zakazy parkowania.

Zobacz: AutoMapa dołączyła do Yanosika i NaviExperta w Huawei AppGallery
Zobacz: Automapa wprowadza tryb tabletowy

Dane o zasadach ruchu wokół cmentarzy w okolicach dnia Wszystkich Świętych znajdziemy miedzy innymi w AutoMapie. Udostępnia ona bieżące informacje dotyczące ruchu drogowego, punktów kontroli oraz wypadków. W tym roku zaktualizowane zostały również dane dotyczące samych cmentarzy. W sprawnym poruszaniu się po drogach pomogą również dodatkowe usługi AutoMapy, takie jak AutoCB, czyli mobilne CB Radio, pozwalające na swobodną rozmowę pomiędzy użytkownikami. Ze strony użytkowników aplikacji nie jest wymagane żadne dodatkowe działanie - wszelkie informacje drogowe są wprowadzane online w czasie rzeczywistym.

Korzystanie z AutoMapy w najbliższy weekend (i nie tylko) będzie łatwiejsze dla nowych użytkowników tej nawigacji. Z kodem NAJLEPSZA mogą oni korzystać z AutoMapy za darmo przez cały listopad. Pisaliśmy o tym wczoraj.

Zobacz: Darmowy listopad z AutoMapą dla wszystkich nowych użytkowników
Zobacz: Mapy Google zaczynają pokazywać prędkość pojazdu podczas nawigacji

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: AutoMapa

Przewiń w dół do następnego wpisu