DAJ CYNK

Wolno przebiega aktualizacja iOS 8

12.11.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5978

Ważne 3

4

Najnowsze dane pokazują, że iOS 8 został do tej pory zainstalowany na mniej niż 60% urządzeń Apple.

Najnowsze dane pokazują, że iOS 8 został do tej pory zainstalowany na mniej niż 60% urządzeń Apple.

Z danych na 10 listopada wynika, że udział iOS 8 pośród urządzeń Apple stanowi 56%. iOS 7 nadal pozostaje w 40% urządzeń, natomiast starsze wersje stanowią... 5%. W sumie daje nam to 101%, ale tak obecnie wygląda stan oprogramowania według Apple ;-) .

Przyczyn stosunkowo niskiej (jak na Apple) popularności nowej wersji oprogramowania należy dopatrywać się w początkowych błędach jakie zawierała aktualizacja, a także dużego apetytu na wbudowaną pamięć urządzeń. Mimo wszystko popularność iOS 8 rośnie i w ciągu ostatniego miesiąca nowa wersja oprogramowania pojawiła się na kolejnych 8% urządzeń.

W najbliższym czasie Apple planuje rozpoczęcie aktualizacji oprogramowania do wersji 8.11, która ma poprawić wydajność starszych urządzeń, takich jak iPhone 4S i iPad 2.

Źródło tekstu: Apple; wł

Tagi: apple ios 8
Komentarze
Zaloguj się
18. ~Minio1
0

2015-02-05 21:39:38

Witam, mam nowego iPhone 5s 16gb z ios 7.1 , mam pytanie ,czy zostać przy tym czy aktualizować do ios 8 ?

Odpowiedz

17. ~gabi888
0

2015-01-09 20:16:06

Cześć mam problem gdyż rozpoczęła się aktualizacja iphona 5 i niestety trwa ona juz 24h! co robić?

Odpowiedz

16. ~Iro
0

2014-11-26 23:04:02

Instalował ktoś aktualizacje na IP4S 8GB ?!? Ja nie daje rady zrobic tyle miejsca...

Odpowiedz

15. ~Mac
0

2014-11-13 13:59:23

Ja na iPadzie 2 16gb po prostu nie mam wolnego miejsca na tej iOS i tyle w temacie...

Odpowiedz

14. ~.aj
1

2014-11-13 11:20:48

No niestety. Jesli pisza, ze aktualizacja ma wielkosc ilus tam mega, ale potrzebuje ponad dwa giga wolnego miejsca, to ja przepraszam, mam w glebokim powazaniu taka aktualizacje. A dlubac, tudziez robic update przez iTunes, nie bede - dla zasady.

Odpowiedz

13. ~dawydenko
0

2014-11-13 10:51:48

Działanie firmy jest proste, chcesz mieć nowe oprogramowianie kup nowy sprzet, bo na starym ledwo chodzi albo nie ma miejsca przez wielkość nowego systemu. W lumii jakos nie ma z tym problemu, kazdy telefon dostał aktualizacje i wszystko dziala idealnie, moze bateria jest odrobine mniej wydajna przez to ale to szczegół.

Odpowiedz

12. paudys
1

2014-11-13 08:16:33

W iPhone 4S 8GB po wywaleniu wszystkich multimediów wciąż jest za mało miejsca żeby zainstalować aktualizację do iOS 8.1.

Odpowiedz

11. ~
0

2014-11-12 22:38:20

ciekawe co na to kupertyńscy analitycy. chyba tego nie przewidzieli, że to tak wolno pójdzie.

Odpowiedz

10. ~telepolis=antyapple?
0

2014-11-12 20:54:47

Wolno? To chyba można powiedzieć o androidzie a nie o iOS.

Odpowiedz

9. ~MG
0

2014-11-12 19:56:30

Może mi ktoś powiedzieć, jak w iPadzie po aktualizacji udostępniać WiFi?

Odpowiedz

8. ~
2

2014-11-12 19:29:39

A co na to applefag_? "To nie bug, to feature!" :D

Odpowiedz

7. ~~~~
0

2014-11-12 18:10:34

Niech dadzą tą aktualizację jak najszybciej bo 4s na iOS 8.1 chodzi tragicznie, chyba czas pożegnać się z iphonem bo jest coraz gorzej.

Odpowiedz

6. ~
0

2014-11-12 17:43:33

Jest 101% przez błędy zaokrągleń, np. "56%" oznacza że wartość jest w przedziale [55,5%; 56,5%), niekoniecznie wynosi dokładnie 56%.

Odpowiedz

5. ~kili
0

2014-11-12 17:01:51

Klimas - na iPadzie mini śmiga mi iOS 8 i jest szybszy niż iOS 7 :)

Odpowiedz

2014-11-12 16:49:26

Jak na Apple bardzo słabo, w porównaniu do Androida bardzo dobrze. Nie warto instalować iOS8 na iP4s czy iPadzie mini bo wydajnościowo jest masakra.

Odpowiedz