DAJ CYNK

Wizz Air uruchamia aplikację PocketGuide

11.10.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 1800

Ważne 0

0

Wizz Air przygotował nowe udogodnienie dla podróżujących - dostęp do tematycznych audio przewodników miejskich na smartfony.

Wizz Air przygotował nowe udogodnienie dla podróżujących - dostęp do tematycznych audio przewodników miejskich na smartfony.

Od 12. paźdzernika Wizz Air będzie oferować swoim pasażerom aplikację PocketGuide, która stała się światowym liderem wśród aplikacji audio podróżniczych. Nagrodzona aplikacja podróżnicza PocketGuide oferuje audiowycieczki, podczas których można poznać ukryte, znane tylko lokalnym mieszkańcom, zakątki miast do których podróżuje Wizz Air.

Pasażerowie Wizz Air mogą pobierać aplikację przed wyruszeniem w podróż za pomocą iPhone'ów i telefonów z systemem Android i korzystać z niej podczas zwiedzania już po przyjeździe na miejsce bez opłat roamingowych. PocketGuide jest jedyną aplikacją na rynku, która prowadzi użytkownika przez miasto, i dzięki nawigacji głosowej sprawia wrażenie podróżowania z prawdziwym przewodnikiem, opowiadającym po drodze ciekawe lokalne historie.

Podczas podróży użytkownicy mogą robić zdjęcia, komentować, a za pomocą jednego kliknięcia aplikacja tworzy trójwymiarowe wideo, uwieczniające przeżycia z podróży. Wycieczki opracowywane są na podstawie wiedzy lokalnych przewodników, dzięki czemu klienci Wizz Air mogą poznać wszystkie ukryte skarby i miejsca warte zobaczenia w wybranej lokalizacji.

Pobranie samej aplikacji PocketGuide jest darmowe, użytkownicy muszą zapłacić tylko za konkretną usługę z jakiej korzystają. Jedna wycieczka kosztuje 2,5 euro (około 10 złotych), a cały pakiet zwiedzania miasta dostępny jest już od 5 euro (20 złotych). Po pobraniu aplikacji, jest ona dostępna także w trypie offline, dzięki czemu unikamy kosztów roamingu.

Przez pewien czas klienci Wizz Air mogą bez dodatkowych opłat skorzystać z przewodnika na wycieczkę do jednego, wybranego przez siebie miejsca. Do wyboru są wycieczki do 85 lokalizacji na całym świecie. Aby otrzymać bezpłatną próbną wycieczkę Wizz Air, wystarczy zapisać się na tę ofertę na stronie wizzair.com.

Źródło tekstu: Wizz Air

Komentarze
Zaloguj się
2. ~drozdek
1

2012-10-11 16:14:36

Na pewnym forum znalazłem taką informację:Po wpisaniu kodu w aplikacji: wizzair , mamy możliwość ściągnięcia 3 tras za darmo! Niestety ani tutaj, ani tam nie sprecyzowano o które Pocket Guide chodzi... A aplikacji o takiej nazwie w sklepie Google Play jest sporo...

Odpowiedz

1. ~Yeti
1

2012-10-11 14:43:12

A jakie języki obsługuje ta aplikacja, to chyba jest stosunkowo ważna informacja.

Odpowiedz