DAJ CYNK

Witek nadaje #19: o startupach T-Mobile z Jakubem Probolą

20.11.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 7207

Ważne 1

5

Po co operatorom startupy? Coś w tym musi być, skoro "złotego garnca" szukają tam globalni gracze tacy, jak Telefonica, Orange czy T-Mobile. O tym Witek nadaje z Jakubem Probolą, który szefuje krakowskiemu, "madżentowemu" habraumowi.

Po co operatorom startupy? Coś w tym musi być, skoro "złotego garnca" szukają tam globalni gracze tacy, jak Telefonica, Orange czy T-Mobile. O tym Witek nadaje z Jakubem Probolą, który szefuje krakowskiemu, "madżentowemu" habraumowi.

Co operatorów interesuje bardziej - zysk z inwestycji czy wartość dodana do biznesu telekomunikacyjnego? Jak wygląda mechanizm wsparcia, jakie pieniądze wchodzą w rachubę? Co już teraz znajduje się w portfelu T-Mobile? Na te i inne pytania odpowie gość, który w Polsce odpowiada za wsparcie tego typu inicjatyw.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~grammar nomen omen nazi
0

2015-11-23 19:21:00

"POTENCJALNIE zawsze MOŻE być taka MOŻLIWOŚĆ". Mistrz!

Odpowiedz

0

2015-11-21 12:23:43

Nic z tego nie rozumiem.

Odpowiedz

14. ~LTE
0

2015-11-20 23:01:10

Zgól Wicku brodę ,bo wyglądasz jak rozbójnik Rumcajs:)

Odpowiedz

13. ~ted48
0

2015-11-20 22:22:18

Co za bełkot. Przecież to nie ma nic wspólnego z językiem polskim.0

Odpowiedz

2015-11-20 13:27:34

Witek bardzo fajny materiał. Już jakiś czas temu "coś" na ten temat słyszałem ale jakoś się nie zagłębiłem w temat. Twoja rozmowa przybliżyła mi ten temat i powiem szczerze, że jak usłyszałem kwoty jakie T-Mobile jest w stanie wyłożyć to mnie zszokowało. Bardzo fajna inicjatywa, tak naprawdę ludzie kreatywni mogą nieźle skorzystać na tym. T-Mobile z resztą też.

Odpowiedz

11. ~plastek
-1

2015-11-20 11:56:15

Fajnie że tmobile wspiera startup/''y, uważam że wszystkie duże firmy mógłby skorzystać na rozwoju

Odpowiedz

10. ~wasciu
0

2015-11-20 11:44:45

hubraum to nazwa centrum innowacyjnosci które reprezentuje Jakub Probola

Odpowiedz

9. ~Octopus
2

2015-11-20 10:28:02

Po co szukanie nowych sposobów na zarobek ? Proste - nie da się doić ludzi na cenach za trafic i słuchawki. Utrzymanie sieci i technologie to spore wydatki. Na zachodzie od dawna telekomy szukają startup-ów w celu analizy ich zyskowności i z chęcią pompują tam pieniądze jeśli analizy są in plus. Tylko u nas ..telekomy mają w nosie dobre idee , a młodzi (nawet słabi)programiści, inżynierowie, biotechnolodzy , chemicy ... posiadający "gen" innowacyjności są rozchwytywani przez zachodnie koncerny. Liczy się pomysł .. bo stado inżynierów go dopracuje. Ale wymyślić coś - to jest nie lada kłopot. Dlatego co jakiś czas w telekomach ktoś się "budzi" i szuka sposobu na poprawę bilansu r/r

Odpowiedz

6. WitekT
1

2015-11-20 09:17:40

3: "use your google", Luke! :-) A tak serio: startup to tymczasowa forma przedsiębiorstwa we wczesnej fazie rozwoju, która szuka swojego docelowego modelu.

Odpowiedz

5. ~
2

2015-11-20 09:13:30

startup*

Odpowiedz

4. ~
3

2015-11-20 09:13:14

I co to jest habraum?starup tez nie wiem

Odpowiedz

3. ~
2

2015-11-20 09:09:59

Wszystko dobrze ale co to jest start up?

Odpowiedz

2. WitekT
3

2015-11-20 09:07:09

juby xxl: jeżeli nie jesteś w stanie odnieść się merytorycznie do treści odcinka - nie komentuj. Taka dobra rada. :-)

Odpowiedz

1. ~juby xxl
0

2015-11-20 09:03:40

No przynajmniej nie ma ordynarnego product placementu jak w ostatnim odcinku z Zengelem i jego butami NewBalance wywalonymi na pól ekranu. Tutaj widac buty rozmówcy w polowie poza kadrem.

Odpowiedz