DAJ CYNK

WiMP wprowadza nową wersję aplikacji dla systemu iOS

06.05.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 2003

Ważne 1

2

Muzyczny serwis streamingowy WiMP rozbudował aplikację dla systemu iOS o nowe funkcje, z których mogą korzystać użytkownicy iPhone'ów i iPadów.

Muzyczny serwis streamingowy WiMP rozbudował aplikację dla systemu iOS o nowe funkcje, z których mogą korzystać użytkownicy iPhone'ów i iPadów.

Wśród nowości znajdują się katalogi albumów i playlist, opisy poszczególnych gatunków oraz stacje radiowe oparte na twórczości poszczególnych artystów czy piosenkach. Niebawem zostanie także wprowadzona aktualizacja aplikacji deskotopowej na komputery stacjonarne pracujące w środowisku Windows oraz Mac OS.

Dzięki współpracy z Echo Nest, firmą specjalizującą się w dostarczaniu informacji na temat muzyki, WiMP wprowadza dwie nowe funkcje pozwalające użytkownikom na uzyskanie łatwego dostępu do dużej ilości muzyki odpowiadającej ich osobistym preferencjom. W trakcie słuchania piosenki, użytkownik może skorzystać z opcji radia, by odkryć utwory zbliżone do odsłuchiwanego w danym momencie. Podobna możliwość występuje na stronach artystów, na których można posłuchać radia, którego playlista składa się z utworów podobnych wykonawców.

Źródło tekstu: WiMP

Tagi: WiMP
Komentarze
Zaloguj się
6. Paweł
0

2013-05-06 18:41:02

wlo, jak gość sam się ze sobą zgadza :))) to o czym tu dyskutować. A wracając do WiMP i jego słabych stron to już sam fakt że aplikacja wymaga środowiska Adobe Air jest jak na obecne czasy dość dziwna. Może jak ktoś słucha muzy lekkiej, łatwej i przyjemnej to znajdzie ją w WiMP, ja swoją znalazłem na Spotify i korzystam bez ograniczania się co do ilości urządzeń na których mam zainstalowaną aplikację.

Odpowiedz

5. wlo
1

2013-05-06 18:09:47

3. Rork - człowiek wyraził swoją opinię... Niczego ani nikogo się nie czepia... Ty czepialstwo uprawiasz, bo Paweł stwierdził, że to co Tobie się podoba, nie podoba się Jemu (zauważ, ze wcześniej zamieścił swoją opinię, więc nie czepia się Ciebie) . Tak więc nie wpisuj się w tę większość komentatorów Telepolis wytykających innym czego nie zrobili ;-) Ja nie używam żadnego z wymienionych przez Niego systemów - nie znam, mógłbym powiedzieć, że są słabe - bo np. nie słyszałem o nich od nikogo znajomych. Za to korzystam, odkąd jest, z Muzodajni - uważanej za wyjątkowo słaby serwis przez wielu tutejszych komentatorów, nawet przeze mnie do niedawna nie była jakoś wyjątkowo oceniana. Polepszyło się bo dają lepszej jakości MP2, lepszej jakości znaczniki (z dobrej rozdzielczości okłądami płyt w większości już), zrezygnowali z nikomu nieprzydatnych formatów...

Odpowiedz

4. Rork
-1

2013-05-06 17:53:13

W pełni z Tobą się zgadzam!

Odpowiedz

3. Rork
-1

2013-05-06 17:52:32

jeżeli nie możesz się na nic konkretnego zdecydować, to twój problem. Ja korzystam z WIMP i z Muzodajni i z obu jestem bardzo zadowolony. I nie mam zamiaru z żadnego z nich rezygnować. Trzeba wiedzieć, co się lubi, a nie psioczyć bez żadnych podstaw.

Odpowiedz