DAJ CYNK

WhatsApp z funkcją znaną ze Snapchata

04.11.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 7550

Ważne 3

7

Wersja beta komunikatora WhatsApp otrzymała funkcję zbliżoną do My Stories ze Snapchata.

Wersja beta komunikatora WhatsApp otrzymała funkcję zbliżoną do My Stories ze Snapchata.

Funkcja, która znalazła się w nowej, otwartej wersji beta komunikatora WhatsApp została nazwana Status. Pozwala ona na zbieraniu wydarzeń, statusów, zdjęć lub filmów z ostatnich 24 godzin, a następnie udostępnianie ich innym użytkownikom aplikacji. Użytkownicy będą mogli dodać do statusu zdjęcia lub filmy z pamięci urządzenia, a następnie dodać do nich filtry, napisy lub elementy graficzne.

Z nowej funkcji mogą skorzystać posiadacze urządzeń z Androidem i iOS, ale tylko tych, które zostały "złamane", czyli mają zrobiony jailbreak lub roota.

Źródło tekstu: mashable; wł

Komentarze
Zaloguj się
23. ~HD
0

2016-11-07 15:19:57

Ale po co to komu!!??

Odpowiedz

22. ~abc
0

2016-11-07 10:58:42

@1: do młodych świat należy ;-)

Odpowiedz

21. ~
0

2016-11-06 23:32:18

Jakość zdjęć jest super w porównaniu ze Snapchatem.

Odpowiedz

18. ~tomunia
0

2016-11-06 10:39:36

Mam nadzieję że nie obrzydzi to korzystania z komunikatora który póki co wydaje mi się najlepszym komunikatorem na androida. Szczególnie doceniam za dobrą jakość przesyłanych zdjęć

Odpowiedz

15. ~
0

2016-11-06 02:21:55

@ 9. Mastah: To nie chodzi tylko o to, że "funkcja jest mało przydatna", tylko o to, że teraz smartfon będzie musiał obsługiwać nikomu niepotrzebne reklamy, zdjęcia i newsy, poświęcając na to swoją moc obliczeniową, baterię oraz transfer, za który klient będzie płacił. Analogia do historii GG sama się narzuca.

Odpowiedz

12. ~
-1

2016-11-05 16:54:32

@9 chyba kolega jest tym przysłowiowym gimbem. Polecam historie GG. Z fajnego komunikatora zrobili przeładowaną kobyłę, która nawet gdy wreszcie zaczęła działać OK, to nigdy nie pozbyła się tej łatki.

Odpowiedz

11. ~[*] RIP WhatsApp
-1

2016-11-05 14:20:10

@9.Mastah, a jakim trzeba być gimbem, żeby nie umieć czytać ze zrozumieniem i zinterpretować mój wpis w ten sposób. Gdzie ja napisałem, że będę gdzieś uciekał?! A co trzeba mieć w głowie żeby nie zrozumieć, że taka rozbudowa aplikacji powiększa jej rozmiar, a co za tym idzie niektórym gorzej działa, a może nawet wiąże się z koniecznością wymiany sprzętu. Fakt, że nie trzeba aktualizować, ale zapowiedzieli też przydatną opcję jaką są wideo-rozmowy. Apki są rozszerzane o dobre opcje i te potrzebne tylko gimbusom. Wiadomo, że wszystkim się nie dogodzi.

Odpowiedz

10. ~~
-1

2016-11-05 14:00:46

Jedna z najgorszych appek jakie widziałem. Nie dość, że wszystko idzie na serwery NSA, to prosi o dostęp do całego telefonu.

Odpowiedz

9. Mastah
1

2016-11-05 13:26:18

Funkcja faktycznie malo przydatna, ale pisanie durnot w stylu "usmiercaja komunikator gimbazowymi opcjami; trzeba sie przeneisc gdzies tam..." to dopiero jest gimbaza. Nie wiem co trzeba miec w glowie, by spisywac na straty aplikacje tylko dlatego, ze pojawila sie nowa zakladka z jakas tam opcja, ktorej wcale nie trzeba uzywac. Normalnie zaraz z dachu zaczna skakac...

Odpowiedz

2016-11-05 11:30:38

@5 pewnie tak. Na szczęście można zainstalować starszą wersję i pozbyć się tego syfu.

Odpowiedz

7. ~M
0

2016-11-05 11:16:46

Trzeba będzie przenieść sie na Google Allo albo Telegram...

Odpowiedz

6. ~
0

2016-11-05 10:35:46

@1 @3, popieram. Długo się opierałem WhatAppowi, ale po wypróbowaniu to świetny komunikator za który mógłbym nawet zapłacić.

Odpowiedz

0

2016-11-05 09:42:13

To jest to samo *** które zostało dodane do Messengera?

Odpowiedz

4. ~Jurek
-1

2016-11-05 06:07:39

Wideo rozmowy już są od miesiąca.Jakość obrazu średnia.

Odpowiedz

3. ~
1

2016-11-05 03:06:08

@1: Dokładnie tak! Fajny komunikator zamieniają w klon pejsbuka!

Odpowiedz