DAJ CYNK

WhatsApp: W najbliższych miesiącach darmowe rozmowy głosowe

26.02.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 10947

Ważne 8

1

Jeden z najpopularniejszych na świecie komunikatorów internetowych, WhatsApp wkrótce wprowadzi darmowe rozmowy głosowe.

Jeden z najpopularniejszych na świecie komunikatorów internetowych, WhatsApp wkrótce wprowadzi darmowe rozmowy głosowe.

W pierwszej kolejności nowy nabytek Facebooka wprowadzi usługi głosowe do aplikacji dla smartfonów z Androidem i iOS. Później funkcja połączeń głosowych znajdzie się w aplikacjach dla Windows Phone i BlackBerry OS.

Zobacz: WhatsApp przejęty przez Facebooka za 19 mld dolarów

WhatsApp stanie tym samym w szranki ze Skype'em i Viberem, które mają po 300 mln użytkowników na całym świecie. Pojawiły się nawet komentarze, że nowa funkcja WhatsAppa może wpłynąć na przychody operatorów z rozmów głosowych.

Aktualnie WhatsApp ma na całym świecie ponad 465 mln użytkowników, a każdego dnia z komunikatora korzysta 330 mln osób. Mały exodus użytkowników śledzących transakcję przejęcia WhatsAppa przez Facebooka (związany z kontrowersyjną polityką ochrony danych osobowych), niemal nie wpłynął na wyniki WhatsAppa i baza użytkowników komunikatora nieprzerwanie rośnie.

Źródło tekstu: cellular-news, wł

Komentarze
Zaloguj się
22. ~szalona
0

2015-04-26 15:25:15

Można dzwonić. Whatsapp na polskie nr jeżeli jestem w UK ?

Odpowiedz

21. ~Matt
0

2015-03-31 15:25:47

Whatsapp w Polsce nie dziala Piotr? Chyba Tobie. Korzystam od lat z niego i prawie wszyscy moi znajomi.

Odpowiedz

20. ~MW
0

2014-07-09 10:02:24

Ja używam Smartgroschen. Super jakość połączeń, dobre ceny na komórki w Europie i niskie doładowania.

Odpowiedz

19. ~hdhd
0

2014-06-14 12:14:29

A na symbiana bedzie ?

Odpowiedz

18. ~Val
0

2014-03-07 01:31:34

bardzo się cieszę, obecnie używam whatsapp do komunikowania pomiędzy znajomymi z EU i poza nią. Jeśli będzie można dzwonić to genialnie.

Odpowiedz

17. ~greg
0

2014-02-27 11:33:58

@12 Wow, to z jakiej to sieci ?? I do czego odnosi sie te na terenie EU ?? Bo przecinki sa po obu stronach :P

Odpowiedz

16. ~HD
0

2014-02-26 19:41:47

Ciekawa jaka bedzie jakośc połaczeń bo ta bywa rożna

Odpowiedz

15. ~JustMe
0

2014-02-26 19:20:33

BlackBerry Messenger - BBM ma od dawna rozmowy głosowe a nawet video rozmowy...

Odpowiedz

14. ~pabloki
-1

2014-02-26 17:13:34

w polsce operatorzy będą blokować takie rozmowy bo polska to ciemny kraj( właściwie to już nawet nie kraj tylko kolonia)

Odpowiedz

13. ~pabloki
0

2014-02-26 17:10:08

@12 nie każdy jest związany zatrudnieniem w biedronce.

Odpowiedz

12. ~marcellove
-2

2014-02-26 16:49:19

@10,11. 14,99pln(brutto) za nielimitowane połączenia głosowe,wideo,na terenie EU,nielimitowane smsy/mmsy,2Gb danych.Oferta tylko SIM dla pracowników grupy JMP Polska.

Odpowiedz

11. ~yeti
0

2014-02-26 16:41:48

@8 gdzie niby taka oferta?

Odpowiedz

10. insomnia
2

2014-02-26 16:29:41

@7,8 za granicę też masz nielimitowane? ... no właśnie, a w tego typu aplikacjach masz

Odpowiedz

9. ~
0

2014-02-26 15:58:32

100% NSA.

Odpowiedz

8. ~marcellove
-2

2014-02-26 15:07:47

@7 Marek ja mam nielimitowane do wszystkich za 14,99pln i też ta aplikacja nie jest mi potrzebna.

Odpowiedz