DAJ CYNK

WhatsApp ma 700 mln użytkowników

07.01.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4497

Ważne 1

4

WhatsApp ma obecnie ponad 700 mln aktywnych użytkowników, którzy korzystają z komunikatora przynajmniej raz w miesiącu.

WhatsApp ma obecnie ponad 700 mln aktywnych użytkowników, którzy korzystają z komunikatora przynajmniej raz w miesiącu.

Od ogłoszenia głośnego przejęcia WhatsAppa przez Facebooka za 19 mld dolarów w lutym 2014 roku usłudze przybyło 250 mln nowych użytkowników, z czego 100 mln w ciągu ostatnich 4 miesięcy. Codziennie za pomocą popularnego komunikatora przesyłanych jest ponad 30 mld wiadomości.

Zobacz: WhatsApp przejęty przez Facebooka za 19 mld dolarów

W 2012 roku Facebook przejął za 1 mld dolarów również serwis Instagram. Na początku grudnia przekroczył on granicę 300 mln aktywnych użytkowników, którzy każdego dnia publikują 70 mln zdjęć i plików wideo.

Zobacz: Instagram w rękach Facebooka

Źródło tekstu: WhatsApp, wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~HD
0

2015-01-08 18:57:03

Karol- A co to jest GG?:)

Odpowiedz

13. ~JustMe
0

2015-01-08 18:51:56

@11 Video rozmowy w mega jakości to tylko na BBM

Odpowiedz

12. ~JustMe
0

2015-01-08 15:13:08

W uk WhatsApp to bardzo popularna aplikacja, mają wszyscy łącznie z BBM...na swoich telefonach

Odpowiedz

11. ~Grzegorz
0

2015-01-08 14:43:05

viber lepszy mozna rozmawiac za free jakość połączeń bardzo dobra

Odpowiedz

10. johnq
0

2015-01-08 12:26:11

@9 - WhatsApp/''a nie ma nigdzie jako preinstalowanej aplikacji. Sam osobiście używam codziennie i w sumie nie mam większych zastrzeżeń, potwierdzam również wpis kolegi @5, w Niemczech dosłownie każdy to używa ;) Największy plus programu to brak reklam i jeśli nadal tak zostanie to nie ma co szukać alternatywy!

Odpowiedz

9. ~
0

2015-01-08 11:04:32

Pewnie połowa to preinstalowane w telefonach aplikacje, bez możliwości prostego usunięcia...

Odpowiedz

8. ~m
-1

2015-01-08 08:59:03

Ja wolę Google Hangouts.

Odpowiedz

7. Morvius
0

2015-01-08 08:53:10

Viber rządzi

Odpowiedz

6. ~
0

2015-01-08 07:58:19

Ostatnio widziałem smartfona pewnego leciwego pana, który ma już wnuki, a na nim zarówno WhatsApp, Viber jak i Skype. Aplikacje zainstalowane przez jego dwójkę dzieci, by mieć z nim stały kontakt...

Odpowiedz

5. ~Karol
-2

2015-01-08 01:28:54

Zależy od kraju popularność. Będąc w Niemczech prawie każdy tego używa, tak samo w Stanach. w Polsce nadal popularne jest GG.

Odpowiedz

4. ~Johnny
0

2015-01-08 01:07:19

Akurat mam może dwóch znajomych co posiadają WhatsApp a praktycznie cała reszta ma o dziwo Viber. Ale to i tak wszystko to samo...

Odpowiedz

3. ~glowny rurkowiec portalu
0

2015-01-08 00:39:05

a kiedy obiecane ponad rok temu rozmowy glosowe?

Odpowiedz

-3

2015-01-08 00:32:41

Ktoś jeszcze tego używa?

Odpowiedz