DAJ CYNK

W Europie ruszyła aktualizacja systemu w smartfonie Honor View 10 do Androida Pie

02.10.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 2489

Ważne 0

0

Europejscy posiadacze smartfonów Honor View 10 powinni być zadowoleni, ponieważ zaczęła do nich trafiać aktualizacja systemu do Androida 9.0 Pie. 

Oficjalny dziennik zmian nie mówi zbyt wiele o nowej aktualizacji, poza tym, że przynosi ona usprawnienia korzystania z urządzenia oraz zwiększa poziom zabezpieczeń:

Ulepszony system EMUI 9.0 oparty na Androidzie 9.0 łączy prostoty i naturalny język projektowania z oryginalnym stylem Androida. Nowa wersja usprawnia korzystanie z telefonu na co dzień, podczas robienia zakupów, a także zwiększa poziom zabezpieczeń, tym samym zwiększając wygodę użytkowania.

Przy okazji należy pamiętać, że aktualizacja przez OTA nie powinna powodować usunięcia żadnych danych osobistych z pamięci smartfonu, ale lepiej jednak wykonać kopię zapasową:

Ta aktualizacja nie powoduje wymazania danych użytkownika, ale mimo to przed każdą aktualizacją warto wykonać kopię zapasową ważnych danych. 2. W razie jakichkolwiek problemów z aktualizacją prosimy o kontakt z działem obsługi klienta Huawei lub z lokalnym autoryzowanym serwisem Huawei.

Zobacz: Honor nie zostanie oddzielony od Huaweia. Nadal pozostaje zależną od giganta marką
Zobacz: Huawei Y9 (2019) oficjalnie zapowiedziany
Zobacz: Honor: technologia GPU Turbo wkrótce trafi do Polski

Źródło tekstu: Huawei

Komentarze
Zaloguj się