DAJ CYNK

Użytkownicy Windowsa chcą Pokemonów

13.07.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5331

Ważne 5

15

Pokemonowy szał rozkręcił się na dobre. Każdy chce złapać je wszystkie, posiadacze urządzeń z Windows 10 Mobile też. Dlatego napisali oni petycję.

Pokemonowy szał rozkręcił się na dobre. Każdy chce złapać je wszystkie, posiadacze urządzeń z Windows 10 Mobile też. Dlatego napisali oni petycję.

Z rozgrywki w Pokemon GO cieszą się miliony użytkowników Androida i iOS na całym świecie. Liczba graczy rośnie praktycznie z godziny na godzinę, a do osób wpatrzonych w ekrany smartfonów, biegających po ulicach miast, chcą dołączyć użytkownicy smartfonów z Windows 10 Mobile.

W tym celu została stworzona specjalna petycja. Liczba osób, którzy ją podpisali, podobnie jak liczba graczy Pokemon GO, rośnie w oczach. Obecnie podpisało ją już ponad 51 tys. osób. Do celu pozostało niecałe 24 tys. podpisów.

Petycja jest dostępna pod tym adresem.

Zobacz: Pokemon Go ma miliony pobrań dziennie

Źródło tekstu: Winbeta; wł

Komentarze
Zaloguj się
31. ~Gamer
0

2016-07-19 16:40:15

Wielkie mi Pokemon Go, kiedyś wyszła gra polskiej produkcji "Modern Wizards" na androida i była o niebo lepsza niż pokemon Go tam było rozwijanie postaci, questy, zdobywanie formuł alchemicznych do czarów i czarowanie, oraz walki z potworami... Jeżeli Pokemon Go dogoni chociaż w 10% tą produkcję to z chęcią zagram...

Odpowiedz

30. ~jarek mik
0

2016-07-14 22:00:30

Ludzie, przecież to świetnie zorganizowana akcja marketingowa.Kto jest tak głupi że uwierzył iż nagle w serkach miast, tysiące ludzi wyszło na ulice ganiać pokemony.Za ten powyższy artykuł też zapłacono autorowi. Na bank.Przecież informacje o polowaniu na pokemony zalewają tv, Internet, prasę itp i TO JEST TAK NIENATURALNE ŻE AŻ SIĘ ŻYGAĆ CHCE!To nie jest prawdziwy ruch, jeno opłacony. Dzięki temu kilka milionów, zainreresowanych szumem medialnym, kupi tę aplikację/grę i za 2 dni ją skasuje, ale..... PIENIĄDZE ZAROBI PRPDUCENT, A APLIKACJA BĘDZIE JESZCZE POPULARNIEJSZA BO BEDZIE MIAŁA KILKA MILIONÓW POBRAŃ. Nic to, że gra do doopy, nic to że po zakupieniu gry rozczarowani klienci od razu ją kasują, nic to - ważne że efekt osiągniéto.Nie bądźcie bezmyślnymi lemingami.

Odpowiedz

29. LuiN
1

2016-07-14 13:29:15

@28, jedrek - no to się popisałeś przed "milionami słuchaczy". Nie dość, że zwyzywałeś użytkowników komputerowego Windowsa 10, to jeszcze nie zauważyłeś, że wiadomość jest o mobilnej wersji systemu.

Odpowiedz

28. jedrek
-1

2016-07-14 13:25:10

statystyczny użytkownik g... o nazwie win10 to właśnie taki pokemon. Gdyby nie ta ciągła pogoń za niczym do dziś bym chętnie używał win2k gdyby go dzisiejszy świat chciał jeszcze obsługiwać, najlepszy z windowsów bez dzikich węży i fontann. Obecnie patrząc dokąd to idzie pozostaje coraz mocniej zapoznawać się z linuxem.

Odpowiedz

27. ~
0

2016-07-14 12:18:44

@24 ogarnij się poncjuszu

Odpowiedz

26. ~
1

2016-07-14 10:23:52

Zobaczcie jak jedną aplikacją można manipulować milionami zachowań ludzkich. Czy nie o to właśnie chodzi? Aż strach pomyśleć, co będzie kiedy wypuszczą aplikację gdzie będzie trzeba do kogoś lub czegoś strzelać. Przypadki kiedy ktoś wyjdzie na ulicę, zabije innego człowieka i wróci do domu np oglądać telewizor i nawet nie będzie wiedział co zrobił to już nie science fiction. To zaczyna się dziać na prawdę.

Odpowiedz

25. Heniio
0

2016-07-14 08:29:18

Ja nie chcę i nawet nie mam zamiaru szukać/dowiadywać się co zacz.

Odpowiedz

24. ~
0

2016-07-14 06:23:15

Liczba osób, którzy ją podpisali? Cencjusz, pokemonie niegramatyczny...

Odpowiedz

23. LuiN
1

2016-07-14 00:57:26

@21 słoneczny - wyjdź z domu, pospaceruj (bez komórki jeśli tak lubisz) i zobaczysz co się dzieje. W maleńkim Zamościu co chwila mijały mnie dzisiaj osoby na rowerach prujące pomiędzy poke-stopami. A na plantach dziewczyny z daleka krzyczały między sobą "zobacz jakiego pokemona złapałam". Nie widziałem jeszcze aplikacji mobilnej, która by aż tak skutecznie młodzież wyciągała z domu. Był szał na Endomondo, teraz jest Pokemon Go. A przecież aplikacji jeszcze nawet nie ma oficjalnie w Polsce.

Odpowiedz

22. TomecekGD
0

2016-07-14 00:28:13

Wczoraj chodziłem przez 2 godzinki, łapałem pokemony i w zasadzie tyle. Dzisiaj już nie mam ochoty. Gra szybko się nudzi.

Odpowiedz

1

2016-07-14 00:00:26

Nie wiem o jakim pokemonowym szale piszecie? Ze wszystkich znanych mi osób nikt w to nie gra.

Odpowiedz

20. ~tux
-1

2016-07-13 23:40:22

Petycję podpisało 10 osób.

Odpowiedz

19. zakopane
-3

2016-07-13 23:30:48

co za zalosni userzy i ich zalosny system. Chwala go a to taki badziew

Odpowiedz

18. Jazeon
1

2016-07-13 23:19:11

Nie gram w pokemony, niemal w ogóle nie gram na komórce, ale wq___a mnie brak niektórych aplikacji pod Windę więc petycję podpiszę.

Odpowiedz