DAJ CYNK

Użytkownicy Androida mogą wysyłać wiadomości SMS przez przeglądarkę internetową

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 12740

W ubiegłym tygodniu rozpoczęło się wdrażanie internetowej usługi Wiadomości na Androida. Teraz z tego mogą skorzystać wszyscy.W ubiegłym tygodniu rozpoczęło się wdrażanie internetowej usługi Wiadomości na Androida. Teraz z tego mogą skorzystać wszyscy.

Aby móc wysyłać wiadomości SMS z komputera przy użyciu przeglądarki internetowej, należy w smartfonie z Androidem zainstalować (jeśli nie mamy) aplikację Wiadomości na Androida i uczynić z niej domyślne narzędzie do wysyłania wiadomości tekstowych. Po uruchomieniu aplikacji trzeba rozwinąć menu dostępne po dotknięciu trzech kropek w prawym górnym roku i wybrać Wiaomości w przeglądarce. Teraz wystarczy zeskanować kod QR, który zobaczymy po wejściu na stronę messages.android.com i gotowe. Z usługi możemy korzystać między innymi przy użyciu przeglądarek Chrome, Firefox, Edge, IE, Safari i Opera.

Z poziomu przeglądarki mamy dostęp do tej samej listy wiadomości, którą widzimy w aplikacji na smartfonie. SMS-y możemy nie tylko wysyłać, ale także odczytywać, usuwać i archiwizować. Dodatkowo wiadomość odczytana w przeglądarce będzie widoczna w aplikacji jako przeczytana.

Ankieta
60%
32%
9%

Wszystkich głosujących: 305

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: 9to5Google, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu