DAJ CYNK

UPC dodaje kanały grupy TVN do usługi Replay TV

05.04.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5286

Ważne 1

4

UPC wprowadził w końcu skutecznie usługę Replay TV do dekoderów i dodaje do niej nowe kanały.


UPC wprowadził w końcu skutecznie usługę Replay TV do dekoderów i dodaje do niej nowe kanały.

Na początku tygodnia operatorowi udało się w końcu zaktualizować oprogramowanie dekoderów. Pierwsze podejście do tego zadania nastąpiło na początku marca, ale po nieudanej próbie przywrócono stare oprogramowanie.

Zobacz: Aktualizacja dekoderów Horizon w UPC, nowa funkcja Replay TV i problemy

W założeniach nowe oprogramowanie ma zapewnić stabilniejsze działanie dekodera Horizon, na co narzekało wielu użytkowników. Ulepszony został również interfejs, pojawił się nowy wygląd m.in. menu głównego i przewodnika po programach. Ale najważniejszą funkcją jest nowa usługa Replay TV, która usługa umożliwi oglądanie wybranych programów telewizyjnych do 7 dni po ich emisji. Tak więc, jeżeli przegapiłeś program lub nie zdążyłeś na początek filmu, będziesz mógł obejrzeć go od początku.

W ramach usługi Replay TV dostępny jest ponad 90 kanałów. Lista ta zostanie poszerzona o kanały z grupy TVN, czyli m.in. TVN, TVN7, TVN24, TVN24 BiS i TTV.

Jak uruchomić Replay TV? Należy włączyć funkcję Program TV i odnaleźć pozycję oznaczoną ikoną Replay TV. Jeśli program, który klient chce oglądać, już trwa, można wybrać opcję oglądania na żywo albo odtworzenia od początku.

Źródło tekstu: UPC, wł

Komentarze
Zaloguj się