DAJ CYNK

Tylko dziś Bowling Game 3D za darmo w sklepie Google Play

02.04.2017

Dodane przez: Koala

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 6649

Ważne 5

3

Jeszcze przez ok. 11 godzin od czasu publikacji tego newsa możecie pobrać, za darmo, w sklepie Google Play, grę Bowling Game 3D.



Jeszcze przez ok. 11 godzin od czasu publikacji tego newsa możecie pobrać za darmo, w sklepie Google Play, grę Bowling Game 3D. Jest to gratka dla wszystkich miłośników kręgli.

Gra ma niskie wymagania i działa nawet na leciwym już Androidzie 2.3. Do wyboru mamy trzy tryby rozgrywki. Grafika jest miła dla oka. Mamy realistyczne trójwymiarowe tory z zachowaną fizyką. Regularna cena gry wynosi 9,75 zł.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
15. kinoman
0

2017-04-03 10:31:43

@13 reklama polkomtelu była highligthem mojego weekendu :D

Odpowiedz

14. ~r
0

2017-04-02 20:27:55

Strasznie nudna ta gra. Jak można dać za to dychę? Wolałbym 3 piwa wypić choc jestem abstynentem. Dzięki za info, w 2 minuty zainstalowałem, pograłem i odinstalowałem. Fajna sprawa :-)

Odpowiedz

13. ~pabloki
1

2017-04-02 15:58:13

Koala zamów sobie obiad do domu , chyba że wyjechałeś na wieś ... to nie zamówisz.A kto z telepolis napisze o nowej reklamie plusa?

Odpowiedz

12. ~Zdzichu
0

2017-04-02 15:48:15

@Koala, na dworze juz sie troche zieleni, mozesz sobie poskubać :)

Odpowiedz

11. ~marek92
0

2017-04-02 15:38:26

Dajcie Koali premię. Niech sobie zje dobry obiad, bo ma dobre pomysły. A w grę pograłem. Jest spoko. Dzięki Koalo. :)

Odpowiedz

10. Koala
0

2017-04-02 15:24:18

@7 tak tak, jest niedziela, a ja bez obiadu, zjadłem sobie "L", no podaruj, bądź człowiek, Koalkę biedną pogania, jak możesz :D poprawione, dzięki ;)

Odpowiedz

9. LuiN
0

2017-04-02 15:21:29

@7, maqs6 - racja, poprawiłem.

Odpowiedz

8. kwistas
0

2017-04-02 15:18:45

Wysyp darmowych gier jest tyle ostatnio, że aż szok

Odpowiedz

7. maqs6
0

2017-04-02 15:16:03

nie żebym się czepiał ale ... "Bowing"? Powinno być "Bow ->L

Odpowiedz

6. ~Pryszard
0

2017-04-02 15:03:14

Jak znaleźć samemu taka ofertę?

Odpowiedz

5. ~marek92
1

2017-04-02 14:45:54

@4, Luin - Super! Obie propozycje Koali są dobre. Obie pobrałem. Oby tak dalej :)

Odpowiedz

4. LuiN
2

2017-04-02 14:42:16

@3, marek92 - wiele lat temu mieliśmy już coś takiego. Wtedy niestety zabrakło czasu/zasobów ludzkich by temat kontynuować. Teraz zamierzamy jednak wrócić do przeglądów i recenzji aplikacji.

Odpowiedz

3. ~marek92
2

2017-04-02 14:39:16

Ja zainstalowałem to bez problemu. Gra fajna. Fajnie, że piszecie o aplikacjach. A czemu nie zrobicie działu o apkach na android i ios?

Odpowiedz

2. Koala
0

2017-04-02 14:36:30

@1 ciekawe, u mnie wszystko działa na kilku smartfonach i tabletach

Odpowiedz

1. ~mhm
0

2017-04-02 14:33:23

Ta treść nie jest jeszcze dostępna w Twoim kraju.Chcemy jak najszybciej udostępnić Twoje ulubione treści w większej liczbie krajów.Zajrzyj tu znowu.

Odpowiedz