DAJ CYNK

Tworzenie folderów po aktualizacji do Windows Phone 8.1

28.07.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5785

Ważne 4

2

Dopiero kilka dni temu Microsoft ruszył z aktualizacją Windows Phone do wersji 8.1 Cyan, a już przygotowuje do niej aktualizację. Przyniesie ona kilka zmian, które dla jednych będą rewolucją, a dla niektórych pewnie tylko ewolucją.

Dopiero kilka dni temu Microsoft ruszył z aktualizacją Cyan do Windows Phone, a już przygotowuje do niej poprawkę. Przyniesie ona kilka zmian, które dla jednych będą rewolucją, a dla niektórych pewnie tylko ewolucją.

Główną zmianą, na którą wielu użytkowników Windows Phone czeka aż od premiery systemu, będzie możliwość tworzenia folderów w Menu. Ma się to odbywać w najprostszy możliwy sposób, czyli przez przesunięcie jednej ikony na drugą.

Aktualizacja ma pozwolić na wsparcie dla 7-calowych ekranów o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, co z pewnością znajdzie zastosowanie w tabletach. Oprócz tego zaktualizowany zostanie asystent Cortana, pojawi się wsparcie dla VoLTE oraz dodatkowe rozmiary kafelków na ekranie startowym.

Podobno Microsoft jest gotowy na wypuszczenie aktualizacji i planuje rozesłać ją deweloperom już na początku sierpnia.

Zobacz: Nokia: Ruszyła aktualizacja do Lumia Cyan

Źródło tekstu: Nokiapoweruser

Komentarze
Zaloguj się
13. ~GMOzabija
0

2014-07-30 08:56:56

najwazniejsze zeby pozbyc sie zuna i normalnie jak w windows jak podlaczam usb to zeby mi sie otwieraly foldery jak a androidzie

Odpowiedz

12. kwistas
1

2014-07-28 13:58:57

Niech pracują nad wykorzystaniem baterii, oraz zużyciem internetu, bo po tej niby aktualizacji widzę tu raczej wersje beta, a nie oficjalna i stabilną. Windows Phone jest daleko do tyłu, nie ma co ukrywać, ta belka powiadomień to jakiś śmiech na sali, nie można sobie dodać dowolnych skrótow tylko te które MS uznał za właściwe.

Odpowiedz

11. ~ileee
-1

2014-07-28 13:22:12

Powiedzcie ile tak na prawdę osób używa folderów - zakłada je w telefonie itp. Tylko power - usery tak robią. Większość osób nawet nie widzi potrzeby tego robienia. Sam mam WP8.1 i owszem przydała by się funkcja, ale bez niej też żyje i jest ok.

Odpowiedz

10. ~Misiek
0

2014-07-28 13:18:12

A pomyśleć, że w Symbianie foldery w menu były "od zawsze". Od Nokii 7650, a w 6260 dało się także dostosować ikonki i kolejność. Ciekawe kiedy Microsoft odkryje na nowo kolejne funkcje z zarzuconego Symbiana...

Odpowiedz

9. ~tadek
0

2014-07-28 12:46:35

Na lumie 520 jest juz ta aktualizacja ?

Odpowiedz

8. ~
1

2014-07-28 12:14:56

To tego się nie dało? Jak mogli wypuścić tak niedopracowanego bubla? Nie zrozumcie mnie źle, WP jest dobry, ale co i rusz człowiek dowiaduje się, że coś prostego nie działa. Weźmy np. użycie telefonu jako modemu - w 8.1 da się udostępnić internet na inne urządzenie, ale uwaga, uwaga, tylko poprzez Wi-Fi. Tak, dobrze czytacie, nie da się przez kabel USB :-). Genialny pomysł, który w razie potrzeby skorzystania w taki sposób z komputera jeszcze szybciej zarżnie baterię w telefonie, bo modułWi-Fi będzie pracowałbez sensu obok transmisji... Ba, do PC, gdzie zazwyczaj karty wi-fi nie ma, nie użyjesz takiej np. Lumii jako modemu...

Odpowiedz

7. ~Człowiek Tadeusza
0

2014-07-28 11:10:21

"Główną zmianą, na którą wielu użytkowników Windows Phone czeka aż od premiery systemu, będzie możliwość tworzenia folderów w Menu. Ma się to odbywać w najprostszy możliwy sposób, czyli przez przesunięcie jednej ikony na drugą. "boze, jakie ficzery. przeciez ten system jest jakies 4 lata w rozwoju za androidem.

Odpowiedz

1

2014-07-28 10:45:18

Gdyby tworzenie folderów w taki sposób było wynalazkiem Apple, wtedy MS zobaczyłby pozew z informacją o naruszeniu patentu... ;) A Android z tym nic nie robi.

Odpowiedz

5. ~Xavi
0

2014-07-28 10:24:30

no wreszcie foldery w menu!!

Odpowiedz

1

2014-07-28 10:22:49

@2 Słuszna uwaga.

Odpowiedz

2. ~adama
0

2014-07-28 10:19:52

Aktualizacja telefonow Nokia Lumia nazywa sie Cyan, nie jest to nazwa samego Windows Phone 8.1. Prosze to poprawic.

Odpowiedz