DAJ CYNK

TVN uruchamia WebHop - darmowy internet mobilny za oglądanie reklam

08.12.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 6117

Ważne 4

6

TVN uruchamia nową aplikację - WebHop, dzięki której będzie można bezpłatnie korzystać z Internetu mobilnego, w zamian za oglądanie reklam.



TVN uruchamia nową aplikację - WebHop, dzięki której będzie można bezpłatnie korzystać z Internetu mobilnego, w zamian za oglądanie reklam. Ruszyły testy, w których powinno wziąć co najmniej 7,5 tys. użytkowników. W tym okresie aplikacja dostępna jest tylko na telefony z systemem Android.

Zainteresowane testami osoby powinny zainstalować aplikację. Za jej pośrednictwem użytkownik otrzymuje w telefonie bezpłatny dostęp do Internetu, dzięki któremu może swobodnie korzystać ze wszystkich serwisów internetowych, komunikatorów oraz przeglądarek. W zamian, podczas korzystania z usługi, co jakiś czas wyświetlane są reklamy lub oferty sponsorów. Wersja testowa aplikacji umożliwia codziennie co najmniej 7,5 tys. użytkownikom wykorzystanie do 100 MB Internetu. Do ich grona można dołączyć każdego dnia, a miesięczny, maksymalny transfer to 3 GB.

Aplikacja dedykowana jest użytkownikom systemu Android i jednocześnie abonentom jednej z czterech wiodących sieci: Orange, Plus, T-Mobile oraz Play. Dane przesyłane za pośrednictwem aplikacji nie obciążają konta i nie zmniejszają pakietu dostępnego w ramach usługi operatora. Użytkownik może w każdej chwili sprawdzić, jaka ilość MB pozostała mu do wykorzystania. O przekroczeniu dziennych limitów obowiązujących w czasie testu aplikacji zostanie dodatkowo poinformowany.

Administratorem aplikacji jest firma Moben, która na tej samej zasadzie oferuje już aplikację Buckshee.

Źródło tekstu: TVN, wł

Komentarze
Zaloguj się
34. Semicolo
0

2017-12-18 10:56:28

Sugerowanie że tvp nie kłamie

Odpowiedz

33. ~olo
0

2017-12-17 20:22:22

ogladalnosc tvn spada wiec musza jakos sie ratowac ... oferta tak slaba jak ta telewizja manipulatorow

Odpowiedz

32. ~dato
0

2017-12-13 17:25:16

W ROAMINGU NIE DZIALA JAK TRZEBA. POBIERA I DANE I KASE Z KONTA (virgin, klucz). MOZE DZIALA APKA NA 100% BEZPLATNIE JESLI KORZYSTA SIE TYLKO Z SIECI PREFEROWANYCH CZYT. GLOWNYCH?????

Odpowiedz

31. ~dato
0

2017-12-13 17:18:37

NIESTETY NA NUMERZE W KLUCZmobile i VIRGINmobile : zabiera neta z paczki danych (VIRGIN) a z konta glownego kase (klucz). TAKZE WIELKA LIPA.

Odpowiedz

30. wlo
0

2017-12-11 18:23:58

Orange? Ktoś z tego korzysta?

Odpowiedz

29. ~zulugula
0

2017-12-11 18:14:12

TVN? Ktoś to ogląda?

Odpowiedz

28. ~
0

2017-12-09 18:07:33

@26 nie mało tylko bardzo mało. Miałem kiedyś 1GB w T-Mobile to w tydzień albo i mniej wychodziło a później lejek i tyle internet widziałem.

Odpowiedz

27. ~Piotrek
1

2017-12-09 13:33:05

Bardzo dobre rozwiązanie jakby ktoś 10 lat temu je wprowadził - nawet 5 lat temu ale teraz jak tyle GB jest za darmo w każdym ebonamencie a w pre paidzie d=po doładowaniu to 100 MB to śmieszna ilość . A jak komus mało to zostaje WIFI otwarte bez reklam co chwila.

Odpowiedz

26. ~Piotr
0

2017-12-09 12:47:07

@25 100MB, czyli 3GB miesięcznie. Czy to mało? Problem to raczej dosyć inwazyjne reklamy. Obejrzałem wczoraj odcinek Ucha prezesa i reklama wyskakiwały co 2 minuty. Tak na oko, to pewnie co 10MB.

Odpowiedz

25. ~
0

2017-12-09 09:00:18

100MB internetu. Państwo TVN raczą chyba żartować sobie w najlepsze. Do pajacyków to

Odpowiedz

24. ~Edward Chetny
0

2017-12-09 07:35:28

Wystarczy mieć aero2. Nie trzeba oglądać reklam a internet i tak darmowy.

Odpowiedz

23. ~iphoneski
0

2017-12-09 06:27:58

Beznadziejna ofertą i jeszcze od TVN. A tfuuu.Będą puszczać swoje fake newsy i robić wodę z mózgu

Odpowiedz

21. iphoneski
0

2017-12-08 22:16:47

Tak tu wszyscy się śmieją z tego, a za pewne znajdzie się nie jedna cebula, która będzie z tego korzystać. Tak jak z aero 2 i freemium.

Odpowiedz

20. ~
0

2017-12-08 22:10:59

no dobra ale jak to działa jeśli nie używam przeglądarki? nie funkcjonuje? funkcjonuje w jakis dziwaczny sposób?

Odpowiedz

19. ~wio
0

2017-12-08 21:40:36

@1: Naczelny użytkownik Telepolisu, niejaki ~wlo na pewno skorzysta. On nie lubi przeplacać, konto premium na Telepolisu dożywotnio ma za darmo a tu jeszcze taki łakomy kąsek od tefauenu :)

Odpowiedz