DAJ CYNK

Trwa Finał WOŚP - możesz wesprzeć mobilnie

14.01.2018

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 6919

Ważne 11

28

Trwa 26 finał akcji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wspomóc zbiórkę na leczenie noworodków można na wiele sposobów, w tym na także z wykorzystaniem usług mobilnych.



Trwa 26 finał akcji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wspomóc zbiórkę na leczenie noworodków można na wiele sposobów, w tym na także z wykorzystaniem usług mobilnych.

Najprostszy sposób to wysłanie SMS-a na numer 75565 o treści: SERCE. Koszt wiadomości to 5 zł netto (6,10 zł z VAT). Operatorzy przekazują swój przychód na rzecz fundacji, ale VAT pobiera urząd skarbowy.

Masz konto w mBanku i aplikację mobilną? Po zalogowaniu zauważysz czerwone serce. Po kliknięciu możesz prosto dokonać wpłaty. Co ważne mBank podwaja pierwszą wpłatę każdego swojego klienta, choć limitem "dokładki" jest kwota 1 mln zł.

Jeżeli chcesz wpłacić przez Internet, także za pośrednictwem Blika, wejdź na stronę fundacji i poprzez formularz PayU możesz dokonać wpłaty.

Przygotowana została także oficjalna aplikacja 26 WOŚP, w której znajdziecie aktualne informacje i statystyki, a także dokonać wpłaty. Oprogramowanie dostępne jest dla systemu Android i systemu iOS.

Z okazji 26. finału operator Play podarowała Fundacji 100 kart pozłacanych 24-karatowym złotem - karty nanoSIM, oczywiście z numerem. Karty można licytować.



Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
111. -matt-
1

2018-01-16 09:52:25

do 105 - kolejne dziecko - jak ktoś mówi o protestach przeciw WOŚP, które są i to bardzo prymitywne, to jakiś gimbus wyskakuje, żeby pokazać gdzie te MARSZE na ulicach - czy wy skończyliście jakąkolwiek szkołę? oprócz tej toruńskiej nienawiści?

Odpowiedz

110. ~
0

2018-01-16 03:35:04

107) to będzie okradanie biednych. ja wpłacam kasę dla biednych, nie Tobie.

Odpowiedz

109. ~7
-1

2018-01-16 03:32:22

95) ile pan obrobił puszek z datkami?:-D

Odpowiedz

108. ~
-1

2018-01-15 21:42:27

105, pojedyncze osoby... Znowu potwierdzasz, że jesteś przygłupem.

Odpowiedz

107. ~miś
-1

2018-01-15 21:04:26

ja też zaloze fundację wspomagajaca biednych i będę taka kasiore na tym trzepal że wystarczy mi do końca życia . Nie jeden prezes już się dorobił na takiej fundacji majątku

Odpowiedz

106. ~miś
-1

2018-01-15 21:03:49

ja też zaloze fundację wspomagajaca biednych i będę taka kasiore na tym trzepal że wystarczy mi do końca życia . Nie jeden prezes już się dorobił na takiej fundacji majątku np. Jurek .....

Odpowiedz

105. słoneczny
0

2018-01-15 18:47:41

@100 Kto ci protestuje przeciw WOŚP? To, że jakiś bloger szarpie się w sądach z Owsiakiem, jeszcze nie znaczy, że ludzie protestują przeciw WOŚP. Może jakieś pojedyńcze osoby są bardzo nieprzychylnie nastawione do WOŚP, a ty już dorabiasz do tego drugie dno.

Odpowiedz

104. -matt-
0

2018-01-15 16:34:36

do 103 - dziecko ile ty masz lat?

Odpowiedz

103. ~
0

2018-01-15 15:50:32

100@ pokaż mi te protesty w Polsce. Nie to co ludzie piszą tylko tych co wychodzą na uice i protestują sprzeciw

Odpowiedz

102. ~Hejter
-1

2018-01-15 10:01:53

Robimy to dla zabawy i szpanu. Osobiście nic do owsika nie mam, ale kolega hejtuje to ja też

Odpowiedz

101. -matt-
0

2018-01-15 09:58:49

jeszcze dzisiaj możecie skorzystać z bezpłatnego dostępu do innowacyjnego kursu angielskiego (z okazji zbiórki WOŚP) na sapienza.ga - jak widać WOSP to nie tylko pomaganie /''owsiakowi/'', to pomaganie sobie nawzajem

Odpowiedz

100. ~
3

2018-01-15 09:55:40

na całym świecie są podobne akcje i nikt nie protestuje, jak to ma miejsce w Polsce w kręgach prawackich, czyli ludzi, którzy z definicji nienawidzą bliźnich, choć mienią się obrońcami katolicyzmu i narodubardzo symptomatyczne jest to, że w Polsce takich (mniejszych od WOŚP) akcji jest całe multum i także NIKT nie protestuje - nikt nie protestuje PRZECIWKO szlachetnej paczce (choć to praktycznie działalność misjonarska), nikt nie protestuje przeciwko Caritasowi, itda to świadczy o stanie PSYCHICZNYM tych, którzy tak bardzo (a robią to BARDZO) angażują się w zwalczanie akcji, która ma na celu pomaganie innym, bez względu na poglądy, na przynależność partyjną czy wyznaniePRZEMYŚLCIE to zanim dołączycie do chóru oszołomów, którzy swoja energię przelewają w nienawiść

Odpowiedz

98. ~
-2

2018-01-15 09:24:46

Wywiad o wośp, wystarczy wpisać w youtube Wywiad z chuliganem odc. 57 - Piotr Wielgucki - Matka Kurka

Odpowiedz

97. ~adam
2

2018-01-15 08:50:31

Odpowiem na pytania i rozwieję wiele niewiadomychDlaczego powstają malutkie fundacje? Bo są ludzie, którzy chcą coś zrobić dla lokalnej społeczności lub (i to częściej) taka fundacja przynosi działaczowi niezły dochód z umów o pracę lub zlecenie, w mojej okolicy zawsze jest mała wojenka o to kto obsadzi władze lokalnego stowarzyszenia bo ten ciągnie potem pieniądze do swojej kieszeni z drobnych w sumie umów zlecenieDlaczego państwo nie radzi sobie ze sprzętem pomimo 70 mld zł budżetu NFZ?Bo nie stosujemy w Polsce budżetowania zadaniowego. Pieniądze wypłaca się szpitalom za usługi medyczne, szpital budżetuje je jak chce a sprzęt trafia na sam koniec kolejki za płacami personelu, lekami, kosztami energii itp. Budżetowanie zadaniowe stosuje np. UE wydzielając środki na konkretne zadania typu budowa autostrad, polityka rolna. Te pieniądze albo trafiają na ten konkretny cel albo przepadają. Podobnie powinno się budżetować kilkaset milionów rocznie wyłącznie na sprzęt medyczny bez możliwości wydania na inny celCzy WOŚP jest bardziej transparentna od fundacji kościelnych? Tak. Jako fundacja świecka podlega sprawozdawczości i kontroli organów państwa. Fundacje kościelne tak jak całe finanse Kościoła nie podlegają sprawozdawczości ani kontroli państwa na podstawie umowy (konkordatu) z Państwem Watykan

Odpowiedz

0

2018-01-15 00:24:51

@94 wlo. To całkiem inna liga. Też jestem za fundacjami lokalnymi, bo wiem że pomagają w moim rejonie i trafiają w punkt. W przypadku WOŚP to już loteria. Może mój szpital coś dostanie, a może nie.

Odpowiedz