DAJ CYNK

Trwa Finał WOŚP - możesz wesprzeć mobilnie

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 7403

Trwa 26 finał akcji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wspomóc zbiórkę na leczenie noworodków można na wiele sposobów, w tym na także z wykorzystaniem usług mobilnych.Trwa 26 finał akcji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wspomóc zbiórkę na leczenie noworodków można na wiele sposobów, w tym na także z wykorzystaniem usług mobilnych.

Najprostszy sposób to wysłanie SMS-a na numer 75565 o treści: SERCE. Koszt wiadomości to 5 zł netto (6,10 zł z VAT). Operatorzy przekazują swój przychód na rzecz fundacji, ale VAT pobiera urząd skarbowy.

Masz konto w mBanku i aplikację mobilną? Po zalogowaniu zauważysz czerwone serce. Po kliknięciu możesz prosto dokonać wpłaty. Co ważne mBank podwaja pierwszą wpłatę każdego swojego klienta, choć limitem "dokładki" jest kwota 1 mln zł.

Jeżeli chcesz wpłacić przez Internet, także za pośrednictwem Blika, wejdź na stronę fundacji i poprzez formularz PayU możesz dokonać wpłaty.

Przygotowana została także oficjalna aplikacja 26 WOŚP, w której znajdziecie aktualne informacje i statystyki, a także dokonać wpłaty. Oprogramowanie dostępne jest dla systemu Android i systemu iOS.

Z okazji 26. finału operator Play podarowała Fundacji 100 kart pozłacanych 24-karatowym złotem - karty nanoSIM, oczywiście z numerem. Karty można licytować.Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: WOŚP

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu