DAJ CYNK

TomTom GO Navigation - nowa aplikacja kompatybilna z Apple CarPlay

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 10665

TomTom ogłosił wprowadzenie na rynek produktu TomTom GO Navigation. To aplikacja na system iOS z innowacjami TomToma i aktualnymi mapami, a także kompatybilnością z systemem Apple CarPlay. Kierowcy mają dzięki temu dostęp do usług nawigacji online w czasie rzeczywistym bez konieczności usuwania danych, ponieważ mapy są przechowywane w telefonie.

TomTom GO Navigation jest oparta na aplikacji TomTom GO Mobile. Posiada ona wiele innowacyjnych funkcji, których zadaniem jest pomoc kierującym w bezpieczniejszej nawigacji. Łatwiejsze powinien być na przykład prawidłowy zjazd z autostrady lub właściwie pokonanie skrzyżowania, dzięki dynamicznemu prowadzeniu kierowcy po pasie ruchu.

Zobacz: Mapy Google zaczynają pokazywać prędkość pojazdu podczas nawigacji

- Bardziej intuicyjna funkcja Moving Lane Guidance, dzięki której unikniemy stresujących zmian pasa ruchu w ostatniej chwili, jest zasilana danymi mapowymi zaprojektowanymi i zarządzanymi przez naszych ekspertów z Łodzi. Te same dane są również używane przez samojeżdżące samochody do półautomatycznych manewrów na skrzyżowaniach.

- powiedział Kris Kobyliński, Senior Product Manager, TomTom Łódź

TomTom GO Navigation jest zasilana przez mapy tej holenderskiej marki. Jest to aplikacja z mapami offline, w której co tydzień można aktualizować poszczególne elementy na mapie, takie jak ograniczenia prędkości, kierunki jazdy i zablokowane drogi. Ponadto TomTom oferuje aplikację Mapy, która umożliwia użytkownikom dodawanie i usuwanie regionów map w oparciu o ich osobiste potrzeby w zakresie jazdy. Istnieje możliwość wyboru map krajowych lub regionalnych, co ogranicza ilość używanej pamięci telefonu.

Zobacz: Mapy Google batem na nieuczciwych taksówkarzy

Aplikacje TomTom GO Navigation jest wyposażona w zestaw usług online, w tym TomTom Online Search i Routing. Ułatwiają one wyszukiwanie miejsca, do którego chcemy dotrzeć. Narzędzie to udostępnia również funkcję TomTom Traffic, usługę dostarczania informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, a także aplikację TomTom Speed Cameras. Ma to pomóc kierującemu pojazdem w przestrzeganiu ograniczeń prędkości.

Zobacz: TomTom: 1,5 mld zmian w mapach w ciągu miesiąca

- Firma TomTom zawsze koncentrowała się na tym, aby kierowcy dotarli do celu najefektywniej i najbezpieczniej, pomagając jednocześnie zmniejszyć zatłoczenie i emisje spalin. Wprowadzając na rynek aplikację premium, pokazujemy naszą zdolność do dostarczania innowacji i przekazywania społeczności fachowych wskazówek drogowych oraz usług TomTom Traffic i TomTom Speed Cameras zasilanych przez miliony kierowców.

- powiedział Mike Schoofs, Managing Director, TomTom Consumer

TomTom GO Navigation oferuje 30-dniową bezpłatną wersję próbną w połączeniu z okresową subskrypcją w wysokości 39,99 zł za sześć miesięcy lub 7-dniową bezpłatną wersję próbną w połączeniu z okresową subskrypcją w wysokości 8,99 zł za miesiąc lub 21,99 zł za trzy miesiące.

Zobacz: TomTom GO Basic wchodzi na polski rynek

Aplikacja TomTom GO Navigation jest dostępna w AppStore (iOS) i jeszcze w tym roku powinna być dostępna na urządzenia z systemem Android. Obecni użytkownicy aplikacji TomTom GO Mobile będą mogli dokonać aktualizacji do nowej GO Navigation, gdy tylko będzie ona dla nich dostępna. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.tomtom.com/pl_pl/drive/go-navigation/.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: TomTom

Przewiń w dół do następnego wpisu