DAJ CYNK

Testuj z Orange: LG G2 mini i Orange Reyo

14.07.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4691

Ważne 9

5

14. lipca rozpoczęła się rejestracja do akcji Testuj z Orange. Tym razem przetestować i później wygrać będzie można smartfony: LG G2 mini i Orange Reyo.

14. lipca rozpoczęła się rejestracja do akcji Testuj z Orange. Tym razem przetestować i później wygrać będzie można smartfony: LG G2 mini i Orange Reyo.



Orange przygotowało po 20 sztuk każdego ze smartfonów, połowa z urządzeń po testach zostanie w rękach testerów. Więcej informacji na temat akcji znaleźć można na tej stronie.

Zobacz: regulamin akcji testowej
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu LG G2 mini w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Orange Reyo w katalogu.

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~Fan
0

2014-07-21 23:26:17

Popieram akcję, bo cena LG G2 mini spada a nie to bylejaki mini od LG

Odpowiedz

12. ~Paint
0

2014-07-15 18:09:52

Zamiast tego badziewnego Orange Reyo mogli dać więcej LG G2 mini.Ale ogólne akcja testowania spoko.!

Odpowiedz

11. ~jarek
0

2014-07-15 00:11:57

no i nie zaznaczyłem tych dwóch "ptaszków" , a system nie chce przejść dalej , czyli wymuszają aby jednak zaznaczył i to oba , po co dają taki "wybór" jak nie ma żadnego , albo nie uczestniczysz , albo uczestniczysz i zaznaczasz 2 razy :(

Odpowiedz

10. ~TeSter
0

2014-07-14 22:56:22

@4. Aha, przy rejestracji zaznaczasz lub nie zaznaczasz odpowiednie zgody na przetwarzanie danych, czy też komunikacje marketingową, więc nie becz :-)

Odpowiedz

9. ~TeSter
0

2014-07-14 22:51:26

@4. Brałem dwa razy udział w Testuj z Orange i za każdym razem dostawałem smartfon bez SIM-locka. Może i w tym przypadku go nie będzie, a zapis w regulaminie jest tak na wszelki wypadek:-)

Odpowiedz

8. ~UE-K
2

2014-07-14 20:46:58

Co się tyczy testowanych telefonów to na pewno nie są to równorzędne lub nawet zbliżone modele (pod względem wyposażenia, funkcji itd.). Zatem pewnie zdecydowana większość chętnych zapisze się na testowanie dużo lepszego LG G2 mini.

Odpowiedz

7. ~UE-K
1

2014-07-14 20:42:07

ad 4 : No chyba, że tak specjalnie usiłujesz ludzi zniechęcić, żebyś miał większe szanse... ;)

Odpowiedz

6. ~UE-K
-2

2014-07-14 20:38:55

ad 4. : Jak ci się coś nie podoba to wcale nie musisz brać tym udziału! Inni będą mieć większe szanse na załapanie się do testów ;)

Odpowiedz

5. ~UE-K
-2

2014-07-14 20:36:55

ad 1. & 2. : a ile sztuk telefonów rozdali inni operatorzy?? Bo Orange w wielu edycjach testowania rozdało już kilka tysięcy!

Odpowiedz

4. ~hehe
1

2014-07-14 19:45:19

Śmiech na sali a w regulaminie pisze, że posiadają simlocka i trzeba tylko orange używać. To jest zbieranie danych ludzi. Zarejestruje się kilka tysięcy ludzi a tylko 20 dostanie. Nie wygrasz a i tak twoje dane zostają w orange i moze zarządzać nimi.

Odpowiedz

3. ~artur
2

2014-07-14 18:52:47

20.....sztuk.......szaleństwo ;D

Odpowiedz

2. ~pabloki
-3

2014-07-14 18:07:59

ale jak to połowa tylko zostanie w rękach testerów ? rozsypią sie? przecież żeby korzystać z tych urządzeń trzeba mieć dwie połowy.

Odpowiedz