DAJ CYNK

Tesla pracuje nad własnym serwisem streamingowym

24.06.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3836

Ważne 2

2

Ku zaskoczeniu wszystkich (a szczególnie Spotify) Tesla rozpoczęła przygotowania do uruchomienia własnego serwisu streamingowego.



Ku zaskoczeniu wszystkich (a szczególnie Spotify) Tesla rozpoczęła przygotowania do uruchomienia własnego serwisu streamingowego.

Tesla prowadzi rozmowy na temat potrzebnych licencji ze wszystkimi liczącymi się wytwórniami muzycznymi. Przecieki z przedsiębiorstwa Elona Muska sugerują, że głównym celem tego posunięcia jest integracja własnego serwisu z samochodami. Sami producenci nie są pewni czy nowy serwis ma być dostępny wyłącznie w samochodach Tesli czy też powstanie np. wersja mobilna.

Obecnie Tesla współpracuje ze Spotify i nabywcy jej samochodów (poza USA) mogą korzystać z usług szwedzkiego serwisu. Dlaczego Amerykanie zamierzają w takim razie uruchomić własny serwis? Odpowiedź znajdziemy w słowach rzecznika prasowego Tesli. Powiedział on, że celem są wyjątkowe doznania w samochodzie i możliwość wyboru dowolnego źródła muzyki a także zaoferowanie klientom maksimum szczęśliwości.

Obecnie Spotify posiada 50 milionów użytkowników. Na drugim miejscu znajduje się Apple Music z 27 milionami.

Źródło tekstu: phonearena, wł

Tagi: streaming
Komentarze
Zaloguj się
24. ~###
0

2017-06-25 19:10:38

@19 ja nie znalazłam tej apki na Google co opisujesz. Podaj jakiś url gdzie ją znależć. Bardzo mi pasuje treść elektroniczna i wile osób z niej skorzysta. Tylko szybko odpisz.

Odpowiedz

0

2017-06-25 18:57:05

19). oj tam, daj spokój, nie dołuj tak.Trzeba jeszcze żyć:-)

Odpowiedz

20. ~
-2

2017-06-25 13:53:12

18. Tyle już włożyli, że jakby teraz przestali to by nic nie odzyskali. Muszą więc pompować i wierzyć w końcowy sukces.

Odpowiedz

19. ~
0

2017-06-25 13:38:30

@11 @13 wiem, że wielu z was mnie nienawidzi itd ale jestem takim beznadziejnym czlowiekiem, takim gównem, takim nikim, nawet nie da się znaleźć odpowiedniego epitetu na moją osobę. jestem nikim, zwykłym śmieciem, który nie ma zupełnie nikogo i jedyne miejsce, gdzie może wylać swój żal i ból dupska jest jakieś cichociemne miejsce w internecie. wiem, jestem żałosna. żałosną miękką pipą. nie chce mi się żyć, błagam o to by wreszcie zdechnąć, tylko o to proszę już codziennie, zdechnąć

Odpowiedz

18. ~welkin
-1

2017-06-25 13:28:02

Podziwiam inwestorów wspierających pomysły Muska - zwłaszcza w obliczu odcięcia strumienia federalnych funduszy na wspieranie OZE w Stanach.

Odpowiedz

-3

2017-06-25 07:09:36

11). on jest dochtor hystoryii, kolaborował korbą od Żuka;-D

Odpowiedz

11. ~
-2

2017-06-25 00:58:38

6. Twój sta*y kolaborował z PRL. Tesla umarł w 1943.

Odpowiedz

10. ~Calm7
0

2017-06-25 00:26:45

3,5,8). (_|_) :-*

Odpowiedz

9. ~
-1

2017-06-25 00:04:38

@8 Jestem doktorem nauk historycznych, zaufaj mi, że tak było.

Odpowiedz

-3

2017-06-25 00:03:35

6). Tesla i PRL..? pierwsze słyszę.

Odpowiedz

7. ~.rara
-2

2017-06-24 23:44:49

może to kwestia tego, że spotify ma generalnie kiepską bibliotekę (libspotify), która ostatnio tak jakby umarła jeżeli chodzi o rozwój...

Odpowiedz

6. ~
-2

2017-06-24 23:40:40

@5 Ale wiesz że on kolaborował z III Rzeszą, a w późniejszym okresie współpracował z aparatem bezpieczeństwa PRL? Dlatego dobrze, że zdech!!!

Odpowiedz

-4

2017-06-24 23:36:30

4). No nie wiem, trochę jednak korzystasz z jego wynalazków i patentów:-P

Odpowiedz

-4

2017-06-24 22:26:11

Tesla nie może już pracować, bo zmarł dawno temu...

Odpowiedz

2. ~
0

2017-06-24 22:21:14

Ciekawe jak dlugo wierzyciele beda to (Muska) ciagnac.

Odpowiedz