DAJ CYNK

Telegram w nowej aktualizacji dodaje m.in. wsparcie dla Android Pay

02.07.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3393

Ważne 2

1

Najnowsza aktualizacja aplikacji Telegram przyniosła wiele usprawnień dotyczących rozmów grupowych. Ale to nie wszystko. Użytkownikom iOS ułatwiono dzielenie się rzeczami z innych aplikacji, a korzystający z Androida uzyskali wsparcie dla Android Pay.



Najnowsza aktualizacja aplikacji Telegram przyniosła wiele usprawnień dotyczących rozmów grupowych. Ale to nie wszystko. Użytkownikom iOS ułatwiono dzielenie się rzeczami z innych aplikacji, a korzystający z Androida uzyskali wsparcie dla Android Pay.

Maksymalny rozmiar grup został zwiększony do 10 tysięcy użytkowników. W takiej sytuacji konieczne stało się ułatwienie znalezienia konkretnych osób. Administratorzy mogą teraz łatwo wyszukać interesującego ich człowieka. Dodano też możliwość karania banami częściowymi. Na przykład można odebrać komuś tylko możliwość wklejania linków, ale zostawić wszelkie inne prawa. Podobną funkcję otrzymamy przy mianowaniu nowych administratorów. Można każdemu nadać inne uprawnienia. Można również zobaczyć jakie działania podjęli konkretni administratorzy w ciągu ostatnich 48 godzin.

Na iPhone'ach ulepszono dzielenie się rzeczami spoza Telegramu. Można łatwo dodać komentarz do znaleziska oraz komfortowo wybrać konkretnych adresatów wiadomości. Posiadacze telefonów z Androidem otrzymali ulepszone wybieranie zdjęć i filmów oraz wsparcie dla Android Pay.

Źródło tekstu: telegram, wł

Tagi: telegram
Komentarze
Zaloguj się
14. ~.rara
0

2017-07-03 12:53:29

@12no mówię o szyfrowaniu e2e - jakiekolwiek inne ma jakikolwiek sens według Ciebie? i niby jak jest szyfrowane?

Odpowiedz

13. ~
0

2017-07-03 00:59:39

Przyda się podczas minningu.

Odpowiedz

12. ~Sebek
0

2017-07-03 00:04:01

Kolego ~.we wszystkie czaty są szyfrowane a dodatkowo "szyfrowane czaty" sa szyfrowane metoda end-to-end.Przy okazji zapraszam na kanał i stronę www z polskim tlumaczeniem dla telegramAktualizacje polskiej lokalizacji Telegramu na wszystkich urządzeniach tworzone we współpracy z jego twórcami.>

Odpowiedz

10. ~nn
-1

2017-07-02 22:41:41

@8: pewnie gdyby nie ci amerykanie to nie byłoby tej największej w historii koncentracji. A jak Ci przeszkadza korzystanie np. z Telegrama (jakby miało znaczenie dla przeciętnego użytkownika czy zakładało to KGB czy nie) to po prostu nie korzystaj. Windows 10 od "amerykancow" na pewno nie szpieguje.

Odpowiedz

9. ~
0

2017-07-02 21:00:43

Swoją szosą, to ciekawe, który komunikator jest dzisiaj najbardziej popularny? U mnie wychodzi zdecydowanie, że Whatsapp.Signal i telegram po kilka osób mam w kontaktach a Whatsapp blisko 100

Odpowiedz

0

2017-07-02 20:58:40

@7: tylko widzisz to nie Amerykanie szykują największą w historii koncentrację swoich wojsk przy naszej granicy...

Odpowiedz

7. ~.we
1

2017-07-02 19:53:11

@6 niemniej jakby nie patrzeć szyfrowanie jest uniwersalne (ot, matematyka) i jak zostały przeprowadzone audyty to jest względnie bezpiecznie... z telegramem problem polega na tym, że domyślnie nie szyfruje wiadomości (trzeba wybrać "sercret chat") i to troche spory babol...a z tych dwóch złych to chyba (ostatnio) mniej mi wadzi rosja niż usa (sic!!!!)zawsze można też próbować swoich sił w bardziej niszowych rozwiązaniach, ale tutaj zostaje problem tego, że są niszowe i mało kto tego używa...

Odpowiedz

1

2017-07-02 19:14:20

chociaż jak się poszuka w necie, to widać, że Signal to USA, a Telegram to Rosja.

Odpowiedz

0

2017-07-02 19:04:56

He he Telegram, Protonmail, Signal wszyscy myślą, że to takie anonimowe, a tworzą to pewnie firmy zakładane przez służby wywiadowcze, pytanie tylko która z którego kraju pochodzi.

Odpowiedz

4. ~Hotelarz
-2

2017-07-02 18:46:36

Precz z komuno!

Odpowiedz

3. ~Modern
0

2017-07-02 18:27:15

@1Kiedyś jeździło sie na koniu i czytało przy świecach

Odpowiedz

2. l3p
0

2017-07-02 18:26:20

Czasy się zmieniły.

Odpowiedz