DAJ CYNK

Telegram jest już dostępny po polsku

12.12.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4523

Ważne 0

0

Z ostatniej aktualizacji aplikacji Telegram mogą się cieszyć ludzie posługujący się innymi językami niż te najpopularniejsze na świecie. Możemy zatem korzystać z komunikatora w języku polskim, katalońskim, szkockim gaelickim czy nawet... klingońskim.

Twórcy aplikacji przygotowali narzędzie pozwalające użytkownikom na tłumaczenie Telegramu  na dowolne języki. Jest już dostępna polska wersja tłumaczenia oraz aktywne jej forum tłumaczy na nasz język. Po ustawieniu nowego języka aplikacji nie będziemy musieli się martwić o uaktualnienia tłumaczenia, w przypadku zmian wszystko zmieni się samo.

Telegram zachęca do tłumaczenia na najróżniejsze języki (nawet klingoński), także nic nie stoi na przeszkodzie byśmy doczekali się na przykład wersji śląskiej lub kaszubskiej. Przypomnijmy, że można korzystać ze śląskiej wersji Facebooka, jednym z użiwoczy ślonskiej godki jest na przykład autor tego tekstu.

Wcześniej również mogliśmy korzystać z polskiej wersji aplikacji, wymagało to jednak korzystania z np. Telegramu X czy innych nieoficjalnych modyfikacji.

Rosja chce by APKMirror nie udostępniał Telegramu do pobrania
Rosja zakazuje komunikatora Telegram

Źródło tekstu: telegram, wł

Komentarze
Zaloguj się