DAJ CYNK

Telegram 5.8 z ważnymi nowościami. Szybkie dodawanie kontaktów bazujące na lokalizacji

24.06.2019

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4880

Ważne 0

0

Telegram w wersji 5.8 wprowadza szereg nowości, wśród których znalazła się funkcja dodawania kontaktów bazująca na aktualnej lokalizacji. Dzięki temu można również łatwiej uczestniczyć w lokalnych grupach i konwersacjach.

Najnowsza odsłona komunikatora Telegram (wersja 5.8) wprowadza możliwość szybkiego dodawania kontaktu, bazując na aktualnej lokalizacji. W ten sposób łatwo dodamy listy do kontaktów osobę, która znajduje się w naszym bezpośrednim otoczeniu i to bez konieczności wymieniania numerów telefonu. Wystarczy skorzystać z funkcji Add People Nearby, która pojawiła się w zakładce Contacts. Oczywiście druga osoba również musi ją aktywować.

Zobacz: 'Ja tego nie napisałem'. Telegram wprowadza kasowanie wysłanych i otrzymanych wiadomości. Bez limitu czasowego

Dużo łatwiej będzie również dodawać nowego użytkownika do listy kontaktów bez ujawniania numeru jego telefonu, jak również zablokować nieznanego użytkownika, który wysyła do nas wiadomość. Z poziomu konwersacji mamy do dyspozycji przycisk Block User. Najnowsza wersja komunikatora pozwala również przenosić prawa do kanału lub grupy na innego użytkownika.

Zobacz: Wystarczył jeden dzień awarii Facebooka i Messengera. Telegram zyskał 3 mln nowych użytkowników

Źródło zdjęć: Telegram

Źródło tekstu: Phone Arena

Przewiń w dół do następnego wpisu