DAJ CYNK

TakTak: MiBOA na Androida, wkrótce na iOS

06.12.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 8729

Ważne 10

4

Od dziś abonenci TakTaka mogą korzystać z aplikacji MiBOA na Androida. Użytkownicy iPhone'ów i iPadów muszą poczekać do 20. grudnia.

Od dziś abonenci TakTaka mogą korzystać z aplikacji MiBOA na Androida. Użytkownicy iPhone'ów i iPadów muszą poczekać do 20. grudnia.

W mobilnym biurze obsługi użytkownicy taryf Happy, Hot oraz Nowy Tak Tak w T-Mobile na kartę mogą bezpłatnie sprawdzić stan swojego konta oraz ilość minut, SMS-ów oraz megabajtów dostępnych w aktywnych pakietach, mogą również dokonać zmiany swojej taryfy na Frii. Klienci najnowszych taryf Frii mają możliwość pełnego zarządzania swoim kontem - oprócz sprawdzania stanu konta mogą również aktywować pakiety minut, SMS-ów, paczki internetowe, a także inne dostępne w ramach taryfy usługi.

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
68. ~Lucjusz
0

2013-12-10 08:27:20

Przecież kody ussd zostają, jak ktoś nie chce nie musi korzystać, ale przy nowszych taryfach gdzie jest po kilka rodzajów pakietów na minuty, smsy, dane to ogarnianie tego szybkimi kodami to katorga...

Odpowiedz

67. ~
0

2013-12-09 14:29:36

@66 I oczywiście każdy ma smartfona - zapomnieli wam tego powiedzieć w tej agencji marketingowej?

Odpowiedz

66. jujeahip
0

2013-12-09 13:30:12

~64 zależy pewnie od użytkownika, dla mnie aplikacja jest praktyczniejsza do zarządzania swoimi pakietami

Odpowiedz

65. ~
0

2013-12-09 12:57:06

dwóch użytkowników taktak stracił. Są w play, gdzie pozostaly limit każdej usługi można sprawdzić darmowymi kodami. Teraz w ciągu doby można zmienić sieć i podczas jednej wizyty u nowego operatora. Dają starter i czekasz na aktywację numeru w nowej sieci. W nocy przełączają. Kiedy dzwoniłem na nr jeszcze w t-mobile po północy to słyszałem komunikat: "nie ma takiego numeru", gdy o godz.9 to play gadało"abonent, do którego dzwonisz nie przyjmuje połączeń przychodzących". A kiedy kolega włączył telefon to połączenia dzialały prawidłowo.

Odpowiedz

64. ~klient
0

2013-12-09 12:33:48

Czy nie prościej było by wprowadzić DARMOWY kod ekspresowy na sprawdzenie salda konta? Jak widać różowa sieć lubi komplikować wszystko co się da: bezpłatna aplikacja i płatny kod ekspresowy. Jak dla mnie to idiotyzm.

Odpowiedz

63. Wojcek
0

2013-12-09 10:37:55

Kolejna porażka. Mam taryfę HOT i jedyne co mogę sprawdzić w tej aplikacji to stan konta, czas jego ważności oraz aktywne usługi min.Cykliczny sms, Bonus, Między nami. Można też doładować konto, zmienić taryfę oczywiście na Frii. Nie ma możliwości konfigurowania usług obniżających koszty jest tylko zakładka z info o polecanych usługach tzn pakietach i kodach do ich aktywacji. News o sprawdzeniu ilość minut, SMS-ów oraz MEGABAJTÓW dostępnych w aktywnych pakietach, dotyczy chyba tylko Frii. logowanie pod WiFi jest dość denerwujące, zawsze trzeba czekać na sms z kodem który na szczęście ładuje się automatycznie, pod gprs idzie szybko i ponoć korzystanie z serwisu nie zużywa transferu pakietowego. Widżetu brak.

Odpowiedz

62. ~
0

2013-12-09 08:56:50

Trzeba być głupim żeby tkwić w sieci gdzie pobierają opłatę za sprawdzenie stanu konta.

Odpowiedz

61. ~
0

2013-12-09 08:49:18

@60, są tacy co twierdzą że bez tlenu też da się przeżyć.

Odpowiedz

60. ~Mon
0

2013-12-09 08:38:05

~55 No tak, piętnaście razy dziennie sprawdzasz stan konta... W Heyah przy 5 zł na koncie już jest głos podczas próby połączenia "zostało ci tyle i tyle złotych" więc spokojnie daje się przeżyć bez kodów USSD.

Odpowiedz

59. ~pabloki
-1

2013-12-08 17:42:14

@52 chyba nie myślisz ze operator to charytatywnie obniza ceny usług. we frii masz tanio i to czego potrzebuje większość ale płacisz za obsługe telefoniczną więcej , bilans i tak wyjdzie dla karciarzy korzystniej we frii. w starszych taktakach masz drogo i sezonowe pakiety na usługi ale one znikną .

Odpowiedz

58. ~pabloki
0

2013-12-08 17:34:41

@55 możesz w miboa sprawdzisz bez opłaty za transfer a jak nie masz androida to sprawdz sobie w internecie. chyba nie powiesz że sprawdzasz saldo po każdej rozmowie. w itaktak masz billing i mozesz bezpłatni napisać ewentualną reklamację. raz dziennie korzystasz chyba z komputera.

Odpowiedz

57. toms
0

2013-12-08 17:15:52

56 - a po cholerę miboa do takiego czegoś? Kody już są niemodne?

Odpowiedz

56. ~lokop
-1

2013-12-08 16:08:00

Nie masz dzwonić tylko sobie sprawdzić w miboa za free

Odpowiedz

55. ~play i tt najgorsze sieci w PL
0

2013-12-08 15:25:23

W pozostalych sieciach wszystko w/w jest za free. Chetnie bym przeszedl orange do tt lech jesli mam placic za sprawdzanie stanu konta w frii to bujajcie sie! Mam dzwonic na infolinie aby uzyskac inf ile pozostalo mi srodkow z pakierow w ofercie prepaid smiech na sali!

Odpowiedz

54. ~Ddd
0

2013-12-08 15:09:58

Mimo to frii jest bezkonkurencyjna w opcji darmowych SMS do wszystkich. A kasę z doładowania zużywa na pakiet 6GB za 30 zł. Tylko nie mogę się oprzeć wrażeniu ze pakiet wakacyjny 6 GB w Orange schodził znacznie wolniej.... Czy to kwestia innego taktowania?

Odpowiedz