DAJ CYNK

Tak wygląda Super Mario Run na iOS

09.09.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5178

Ważne 3

1

Do sieci trafił krótki film pokazujący rozgrywkę w Super Mario Run na iOS.

Do sieci trafił krótki film pokazujący rozgrywkę w Super Mario Run na iOS.

Informacja o nawiązaniu współpracy Apple i Nitendo była jednym z kilku punktów ostatniej konferencji firmy. Jej pierwszym owocem jest Super Mario Run.

Gra jest typowym runnerem, w którym Mario sam, automatycznie, biegnie przed siebie (dokładnie w bok), a zadaniem gracza jest dotykanie ekranu w celu przeskoczenia nad przeszkodami. Choć grze nie można odmówić dopracowania pod względem graficznym i dźwiękowym, to trzeba uczciwie przyznać - nie jest to ambitny tytuł pod względem rozgrywki.



Premiera Super Mario Run ma mieć miejsce na Święta 2016 roku. Miejmy nadzieję, że dalsza współpraca obu firm przyniesienie ciekawsze tytuły, a za odświeżone Super Mario z czasów nieodżałowanego NES-a na pewno nikt się nie obrazi.

Źródło tekstu: Nintendo; wł

Komentarze
Zaloguj się
15. PiotrM
0

2016-09-12 16:17:26

@14 bo to innowacja od Apple...nie wypada nie mieć ;)

Odpowiedz

14. LuiN
0

2016-09-12 13:20:37

@13, Piotr - jakby co, to będzie działała; tylko po co ją kupować :)

Odpowiedz

13. PiotrM
0

2016-09-12 13:17:04

@12 ale przejściówki nie masz :P

Odpowiedz

12. ~Do 2, Georgio
1

2016-09-11 18:24:10

Nie trzeba wydawać 4k na iPhona. Ka kupiłem używke, 6plus po przesiadce z S6 Edge. Całość 1600zl. Jak kochałem androida za otwartość, to iOS wymiata stabilnością i prostotą obsługi.

Odpowiedz

11. ~dav
0

2016-09-11 10:58:06

Co za dziadostwo. A na Androidzie można grać we wszystkie oryginalne części Mario :)

Odpowiedz

10. ~
0

2016-09-10 19:09:55

@9 Super Mario Bros z nintendo ds?

Odpowiedz

9. ~
0

2016-09-10 16:42:45

Stary dobry Mario którego pamiętam z czasów dziecięcych z gier Donkey Kong i vs. Super Mario Bros. To były czasy. Mario nic nie stracił i nadal jest bohaterem wielu gier które powstały na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. W międzyczasie grało się też w "klon" Mario - Giana Sisters, grę która również zyskała popularność u graczy posiadających Commodore 64.Przy okazji mam pytanie, jak nazywała się gra w której chodziło się Mario w "trójwymiarze", gra pamiętam była z roku ok. 2000, +-5 lat?

Odpowiedz

8. ~
0

2016-09-10 11:37:21

Jak widać po tej grze Vertical Screen Syndrome trafiło nawet do gier. Skoro postać w grze biega na boki, to chyba logiczne, że ekran powinien być trzymany poziomo? Orientacja pionowa jest jedyną dostępną w tej grze?

Odpowiedz

7. ~aladyn
0

2016-09-10 09:47:22

stare dobre czasy nes oraz Pegasusa super

Odpowiedz

6. ~r
0

2016-09-10 08:45:59

Przecież MS się wycofał z telefonów więc jaki developer się będzie pakował w martwy system? Szkoda zachodu.

Odpowiedz

5. pacman
0

2016-09-09 21:50:02

Możliwe, że coś z NES pojawi się na Andku...za to na WP już chyba nic.

Odpowiedz

4. ~
0

2016-09-09 20:24:30

To już w Gianie na Androida można więcej i swobodniej.

Odpowiedz

3. PiotrM
0

2016-09-09 20:16:57

No ja to teraz nie mam wyjścia, muszę kupić iphona, ta gra jest niesamowita.

Odpowiedz

2. ~
0

2016-09-09 17:04:51

Jako przeciwnik wydawania tak duzej kasy na smartfona, patrząc na to wideo Super Mario stwierdzam, ze to lata jak marzenie. Mogliby dac na Androida tez :PMoże wkoncu kiedyś dojrzeje do iPhona jak bede mogł 4 kola na to wydac :P

Odpowiedz

1. ~arkadiush
0

2016-09-09 17:03:26

To takie coś, jak Tap the Drago? Wartka akcja, nie ma co :)

Odpowiedz