DAJ CYNK

T-Mobile Usługi Bankowe wprowadza płatności zbliżeniowe w aplikacji mobilnej

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5745

Aplikacja mobilna T-Mobile Usługi Bankowe dołączyła do "klubu" programów obsługujących płatności zbliżeniowe w technologii HCE.Aplikacja mobilna T-Mobile Usługi Bankowe dołączyła do "klubu" programów obsługujących płatności zbliżeniowe w technologii HCE.

T-Mobile Usługi Bankowe to wspólny projekt Alior Banku i sieci T-Mobile. Klienci banku otrzymali właśnie nową funkcjonalność w aplikacji mobilnej, która umożliwia dokonywanie płatności zbliżeniowych opartych na technologii HCE. Z nowej usługi mogą korzystać wszyscy klienci, którzy posiadają kartę z oferty banku, w dowolnym terminalu akceptującym płatności zbliżeniowe. Wystarczy podczas płatności wybudzić telefon i zbliżyć go do terminala płatniczego. Jeśli wartość zakupów przekroczy 50 zł, transakcję należy potwierdzić kodem PIN do karty.

Aby skorzystać z nowej funkcji, należy zainstalować aplikację mobilną T-Mobile Usługi Bankowe na smartfonie z systemem Android i modułem NFC.

T-Mobile Usługi Bankowe umożliwia powiązanie płatności zbliżeniowych ze wszystkimi kartami dostępnymi w ofercie banku i nie ma potrzeby zamawiania w tym celu nowych. Dzięki temu klienci mogą posiadać w aplikacji wiele "zwirtualizowanych" kart i zarządzać nimi w zależności od potrzeb - czytamy w komunikacie prasowym. Klienci mają możliwość zarządzania limitem zbliżeniowym zarówno w aplikacji mobilnej, jak i bankowości internetowej. Płatności zbliżeniowe realizowane kartami kredytowymi można rozkładać na wygodne raty.Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile Usługi Bankowe

Przewiń w dół do następnego wpisu