DAJ CYNK

T-Mobile: nowa kampania reklamowa ofert biznesowych

31.10.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3756

Ważne 3

1

T-Mobile przygotował nowe spoty reklamowe, których fabuła osadzona jest w przestrzeni windy. Od 2. listopada promowana będzie oferta biznesowa.

T-Mobile przygotował nowe spoty reklamowe, których fabuła osadzona jest w przestrzeni windy. Od 2. listopada promowana będzie oferta biznesowa.

Nowa kampania reklamowa promować będzie nielimitowane rozmowy dla firm w kraju, w Unii Europejskiej i w roamingu na terenie Unii, a także smartfony Sony Xperia Z1 i Samsung Galaxy S4 w taryfach proFirma.

<: F1486 :>

<: F1487 :>



Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
18. ~KUBA
0

2013-11-06 18:43:36

Lepiej niech powiedzą że w abonamencie za 49 zł nie ma minut do wszytskich sieci tylko są wewnątrz sieciowe hahahaha...oj T-mobile zaskakujesz :/

Odpowiedz

17. ~Unk
0

2013-11-05 13:26:41

~9 Przypadek jaki opisujesz ma miejsce w każdej sieci, na każdym starterze jest napisane że są usługi premium, które przez pierwsze ileś tam miesięcy są darmowe a potem płatne tam ileś zł. Ale też może tam być jakaś aplikacja która wysyła premium SMS, przejdź się do salonu lub przez BOK załatw, od ręki wszystko wyłączą.

Odpowiedz

16. ~Kiros
0

2013-11-04 14:36:40

~7 nie widzę tutaj reklamy oferty LTE której jeszcze nie mają a sprzedają :) w przeciwieństwie do absurdalnego pozwu Orange (pozwali polkomtel) tutaj tm miało racje zresztą widać to w wyrokach jakie do tej pory zapadły.

Odpowiedz

15. ~Klient
0

2013-11-02 23:27:44

I co z tego jak ceny telefonów z kosmosu w tych ofertach nie mówiąc już o rynku prywatnym...

Odpowiedz

14. ~14
0

2013-11-02 13:27:16

Jak wlaczyles platna usluge sms nie wiem jakies xyz konkursy to kazda siec T-mobile Play Plus czy wspomniany Orange pobralo 6,15 zł z Vatem za ta usluge naley wyslac platny sms o tej samej kwocie do tej firmy zeby to wylaczyc. Nie wiem ale pewnie no limit taki jest w bardzo wysokich abonamentach ;)

Odpowiedz

13. ~geryy
-1

2013-11-01 13:32:27

nudy. jak zawsze w T-mobile...

Odpowiedz

12. ~Nick Field
-1

2013-10-31 23:27:25

Najlepsza jest druga reklama, a reszta posrana i nudna jak zespół informacji prasowej w T.

Odpowiedz

11. ~
-1

2013-10-31 22:31:14

W biznesowych taryfach też spamują bez opamiętania esemesami?

Odpowiedz

10. ~Aryus Nowak
-2

2013-10-31 21:29:17

Ta sprawa dotyczy ORANGE!

Odpowiedz

9. ~Aryus Nowak
-2

2013-10-31 21:27:50

Tu tez nie ma ściemy. A co powiecie nato: Sz. P. Chciałbym złożyć reklamację na pobieranie należności z konta nru: 536-XXX-106. Poniewż nr ten używa mój Tato, w dniu dzisiejszym wynikła awantura o to że po doładowaniu konta za kwotę 10 PLN przy stanie ok. 3 PLN nagle zostało tylko 5.80 PLN. Gdy sprawdziłem billing okazało się że nie tylko w dn. dzisiejszym o godz. 19 została pobrana kwota 6.15 PLN ale również w tym samym miesiącu X były wczesniej jeszcze 2x takie same zdarzenia. Przy czym we wszystkich 3 przypadkach nie były uwidocznione żadne numery. Gdy próbowałem sprawdzić wczesniejsze miesiące czyli sierpień i wrzesień pod tym kątem jak i skarg Ojca nic wtedy nie odnotowano. Zadziwiajacą jednak rzecz stwierdziłem po powrocie do billingu za mc Pażdziernik. Otóż okazało się że wzmiankowane 3 pozycje a^6.15 PLN juz nie figurują w billingu! W związku z tym proszę o szybka odpowiedż z precyzyjnym wyjaśnieniem zagadnienia. nie jestem osoba awanturującą się ale tylko do czasu.

Odpowiedz

8. ~
2

2013-10-31 21:22:12

7.tylko tu nie ma żadnej sciemy

Odpowiedz

7. ~
-2

2013-10-31 20:38:52

Reklam playa zakazali i wciskaja swoje;)

Odpowiedz

6. ~MADMAX
1

2013-10-31 20:20:34

Dobry ruch bo szczerze mówiąc w przeciwieństwie do innych operatorów, T-Mobile kojarzę tylko ze spotów dotyczących pre-paida.

Odpowiedz

5. ~
-1

2013-10-31 20:15:33

Nowa oferta dla firm w T to totalna kicha, dzwonił do mnie konsultant i próbował wcisnąć aneks ja jeden z numerów służbowych , nie ma w abo minut poza T -Mobile, trzeba dokupować np. 100 min za 10 zł. co mi po tym że mam no limit do T i stacjonarnych jak za połączenia poza sieć trzeba bulić według cennika albo kupić pakiet. Poprzednia Pro Firma była ok. bo np za 19,90 netto było 360 min do wszystkich bez tel.

Odpowiedz

4. ~H8R
0

2013-10-31 20:10:22

Co to jest? Reklama połączeń przychodzących? No naprawdę rewelacja!

Odpowiedz