DAJ CYNK

T-Mobile nawiązuje współpracę z zespołem Gorillaz

Dodane przez: Koala

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 6772

Deutsche Telecom, właściciel T-Mobile nawiązał współpracę z zespołem Gorillaz w ramach międzynarodowego projektu T-Mobile Electronic Beats.Deutsche Telekom, właściciel T-Mobile nawiązał współpracę z zespołem Gorillaz w ramach międzynarodowego projektu T-Mobile Electronic Beats. Jest to projekt obejmujący całą Europę, z nastawieniem na przełamywanie barier pomiędzy tym co znane, a tym co na rozpoznawalność zasługuje. Jego celem jest odkrywanie i tworzenie nowych trendów w miejskiej kulturze.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że zespół zwrócił się do nas z propozycją wykorzystania możliwości, jakie oferuje T-Mobile Electronic Beats, aby wprowadzić szerokie grono odbiorców w nowy wymiar muzycznych doświadczeń w świecie Gorillaz - powiedział Wolfgang Kampbartold, wiceprezes międzynarodowej komunikacji rynkowej w Deutsche Telekom.

Współpraca z Deutsche Telekom pozwoliła nam eksperymentować, odkrywać i urzeczywistnić nasze marzenia - powiedział Jamie Hewlett z zespołu Gorillaz.

W przeszłości z projektem współpracowali uznani artyści, m. in. Grace Jones, Depeche Mode i Moderat. W Polsce T-Mobile Electronic Beats zadebiutował w 2016 roku, będąc częścią płockiego Audioriver, katowickiego OFF festiwalu i białostockiego Up To Date. W tym roku projekt także będzie częścią kolejnych, ważnych wydarzeń muzycznych w całym kraju.

Współpraca z Gorillaz polegać ma na promocji najnowszego albumu Humanz, który pojawi się 28 kwietnia tego roku. Deutsche Telecom chce pokazać jak można zwiększyć doznania muzyczne, wykorzystując nowe technologie. W pierwszej kolejności ma zostać udostępniona specjalna aplikacja, oparta na technologii AR (Augmented Reality - rozszerzona rzeczywistość), która zapewni dostęp do ekskluzywnych materiałów od zespołu Gorillaz.

T-Mobile ma także zorganizować serię ekskluzywnych koncertów. Ich terminy i lokalizacja zostaną podane niebawem.Zobacz: T-Mobile: Można bezkarnie zerwać umowę dla firm
Zobacz: T-Mobile: 20 GB gratis dla każdego
Zobacz: T-Mobile: VoLTE i Wi-Fi Calling w liczbach

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu