DAJ CYNK

Startuje aktualizacja Huawei P8 Lite do Androida 6.0

11.05.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 62605

Ważne 5

0

Huawei rozpoczął aktualizację systemu modelu P8 lite. Niestety na razie nowego Androida 6.0 można pobrać dla telefonów kupionych na wolnym rynku.

Huawei rozpoczął aktualizację systemu modelu P8 lite. Niestety na razie nowego Androida 6.0 można pobrać dla telefonów kupionych na wolnym rynku.

Na aktualizację dla modeli pochodzących od operatorów trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać. Producent zapewnia, że wersje operatorskie systemu pojawią się wkrótce, ale to "wkrótce" może w zależności od operatora trwać do kilku tygodni.

Niektórzy dziwić się mogą czemu nowa wersja systemu pojawia się najpierw w modelu "lite", a nie trafiła jeszcze do bardziej flagowego modelu Huawei P8. Wyjaśnienie wydaje się proste. Model P8 Lite to jeden z najpopularniejszych smartfonów w Polsce i chyba najlepiej sprzedający się model Huawei - 10 mln sztuk zostało sprzedanych na świecie w ciągu 9 miesięcy od premiery.

Obecnie za około 780 zł (na wolnym rynku) dostajemy 5-calowy ekran HD, ośmiordzeniowego Kirina 620, 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, porządny aparat 13 Mpix, przednią kamerkę 5 Mpix, LTE i szybko działający interfejs Emotion 3.1 UI. W ofercie operatorskiej model ten jest dostępny w bardzo konkurencyjnej cenie.

Jak dokonać aktualizacji?
1. Otwórz aplikację HiCare. Domyślnie znajduje się ona w folderze Narzędzia.
2. W zakładce Serwis kliknij na "Aplikacja do aktualizacji ROM".
3. Po przeczytaniu listy zmian kliknij na "Aktualizacja systemu" i potwierdź warunki.
4. HiCare przekieruje do aplikacji "Aktualizator", gdzie będzie można pobrać nową wersję systemu.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Test telefonu Huawei P8 Lite

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
66. ~Agata
0

2017-12-27 22:34:24

Czy jak zaktualizuje huaweia p8lite na androida 6.0 bede mieć wszystkie zdjęcia /dane ?

Odpowiedz

65. ~Martarrr
0

2017-10-18 20:37:38

Witam, moim problemem jest to że po połowie roku od kiedy mam telefon Huawei p8 lite zero aktualizacji, ani jednej i ani słychu o niej, w play-u nic nie wiedzą bo zgłaszałam a sama tez nie mogę tego zrobić ponieważ telefon nie jest zbrendowany co mam robić

Odpowiedz

64. ~***
0

2017-10-09 15:38:58

Ja jestem bardzo rozczarowana tą aktualizacją ponieważ znikła Mi ikona internetu i nie ma jej w żadnych ustawieniach. Może Ktoś miał podobny problem to bardzo proszę o komentarz .

Odpowiedz

63. ~Agusix
0

2017-04-05 17:56:20

Mi się aktualizacja pobiera ,ale gdy instaluję to tylko do 7% się da i później wyskakuje aktualizacja się nie powiodła

Odpowiedz

62. ~Agusia
0

2017-01-29 19:38:48

Mi po tej aktualizacji nie dziala internet mimo tego, ze od nowa skonfigurowalam. Wlaczam transfer danych, a tam zero internetu. Pomocy!!

Odpowiedz

61. ~LuszynNastolatki
0

2017-01-03 17:16:00

Witam. Prosze was o pomoc wzielem na umowę telefon huawei p8 lite. Wie ktoś kiedy będzie aktualizacja systemu prosze o szybko odpowiedz

Odpowiedz

60. ~Gosc 44
0

2016-12-14 14:27:18

@ 55 sprobuke sie pobawic w ustawieniah , ale i tak dzieki

Odpowiedz

59. LuiN
0

2016-12-14 14:26:06

@58, Gosc 44 - jeszcze w aplikacji Telefon warto wejść w ustawienia i tam Ustawienia połączeń. I wyłączyć jeśli są jakieś przekierowania.

Odpowiedz

58. ~Gosc 44
0

2016-12-14 14:23:10

Uzylem tez tego kodu Dostalem wiadomosc o wylaczeniu uslugi ale nic sie nie zmienilo Moze to " urok " aktualizacji...?

Odpowiedz

57. ~Gosc 44
0

2016-12-14 14:16:24

Nie , nigdy nie mialem Mam tylko jedna karte sim....naprawde

Odpowiedz

56. LuiN
0

2016-12-14 14:15:16

@55, Gosc 44 - a nie masz czasem 2 kart SIM w telefonie? To generalnie komunikat związany z przekierowaniami. W nju wyłącza je kod #21#

Odpowiedz

55. ~Gosc 44
0

2016-12-14 14:00:46

Nr mam w nju mobile wylaczylem opcje przekazywania polaczen takze i poczte Niestety dalej pojawia sie komunikat...

Odpowiedz

54. LuiN
0

2016-12-14 13:54:54

@53, Gosc 44 - w jakiej sieci komórkowej masz numer?

Odpowiedz

53. ~Gosc 44
0

2016-12-14 13:48:49

Poczte mam wylaczona A jak wylaczyc przekierowanie polaczen? z gory dziekuje za pomoc

Odpowiedz

52. LuiN
0

2016-12-14 13:33:04

@51 - Wyłącz pocztę głosową i/lub przekierowania połączeń.

Odpowiedz