DAJ CYNK

Darmowy okres Spotify Premium wydłużony do trzech miesięcy

22.08.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4153

Ważne 0

0

Spotify przedłuża darmowy okres testowy dla wszystkich nowych użytkowników serwisu w wersji Premium. Do tej pory trwał on 30 dni.

Trzy miesiące zamiast miesiąca darmowego okresu testowego obowiązuje w Spotify Premium od dzisiaj, 22 sierpnia. Z nowej oferty może skorzystać każdy nowy użytkownik serwisu, rozpoczynający subskrypcję.

Zobacz: Spotify Lite, czyli lżejsza wersja odtwarzacza wydana w 36 krajach

Zmiany dotyczą wszystkich krajów, w których dostępne jest Spotify. Obok wariantu Premium, z wydłużonego okresu darmowego będą mogli skorzystać również użytkownicy planów Duo, w krajach, w których są dostępne.

Zobacz: Spotify zmienia wygląd biblioteki dla użytkowników Premium. Muzyka i podcasty w jednym miejscu

To był niezwykle ważny tydzień dla Spotify Premium z dwoma kamieniami milowymi – jednym z nich jest wprowadzenie innowacyjnej oferty planu Premium dla rodziny, drugim zaoferowanie bezpłatnych pierwszych 3 miesięcy oferty Premium dla użytkowników, którzy dotychczas nie korzystali z Premium. Te decyzje są potwierdzeniem zaangażowania Spotify w zapewnienie aktualnym użytkownikom Premium najwyższej jakości usług muzycznych i umożliwienie większej liczbie słuchaczy na całym świecie dostępu do bogatej oferty planu Premium. I z pewnością to jeszcze nie wszystko, co planujemy wprowadzić

- powiedział Alex Norström, Spotify Chief Premium Business Officer

Z subskrypcji Spotify korzysta obecnie ponad 100 mln osób na całym świecie.

Zobacz: Spotify Premium ma już 100 mln użytkowników

Źródło tekstu: Spotify;wł

Przewiń w dół do następnego wpisu