DAJ CYNK

Sony wyda pierwszą grę z PlayStation na iOS i Androida

04.06.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 4013

Ważne 1

0

Sony Mobile nie radzi sobie dobrze. Restrukturyzacja działa, ale Xperie w dalszym ciągu sprzedają się poniżej oczekiwań. Siłą Japończyków jest jednak PlayStation. Czeka nas próba przeniesienia tego sukcesu.Sony Mobile nie radzi sobie dobrze. Restrukturyzacja działa, ale Xperie w dalszym ciągu sprzedają się poniżej oczekiwań. Siłą Japończyków jest jednak PlayStation. Czeka nas próba przeniesienia tego sukcesu.

Sony utworzyło w tym celu Forward Works. Misja jest jedna: przenieść popularne gry z PlayStation na platformy mobilne. Ogłoszono dziesięć gier: Mingol, Hot Shots Golf, No Heroes Allowed! DASH!, Arc The Lad Wild Arms, Doko Demo Issho, PaRappa the Rapper, Boku no Natsuyasumi, Disgaea, Yomawari oraz Sora to Umi no Aida.

Już niedługo w Japonii (a następnie - w innych krajach azjatyckich) zostanie zaprezentowany Everybody's Golf - gra bazowana na Hot Shots Golf. Sama gra ma być darmowa, w środku jednak ukryte będą mikropłatności takie jak np. możliwość kupna dodatkowych strojów dla naszych golfistów.

Źródło tekstu: wall street journal, wł

Komentarze
Zaloguj się
4. ~Mona
0

2017-06-05 15:53:46

Obecnie mam tablet Sony Xperia czy te usługi już są.

Odpowiedz

3. mlody_pelikan
0

2017-06-05 08:45:35

EG no cóż, ale androidowcy się pewnie ucieszą w końcu za darmo :D

Odpowiedz

2. Isand
0

2017-06-04 20:10:49

@1 - Zysk Sony Mobile jest wyłącznie wynikiem restrukturyzacji. Ale samych Xperii sprzedali jeszcze mniej niż rok temu. Był o tym tekst na naszych łamach. To samo zresztą mówi pierwszy akapit tej wiadomości.

Odpowiedz

1. ~Pko
0

2017-06-04 19:55:22

Telepolis od dzis przestake czytac waszych bzdur.Jak byscie nienwiedzili palanty od sledzebia rynku sony z smartfonami zaczeli w koncu zarabiac ale wy i tak dalej swoje wiecie.Dno nie serwis i wcale sie nie dziwie ze witekT od was odszedl.

Odpowiedz