DAJ CYNK

Prowadzisz wideorozmowy na Snapchacie? Nie możesz mieć smartfonu z dziurą w ekranie

07.05.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 6477

Ważne 0

0

Lubisz prowadzić wideorozmowy za pomocą Snapchata? Możesz zapomnieć o zakupie Samsunga Galxy S10 lub Honora View 20. Wszystko przez dziurę w ekranie, która zasłania przyciski aplikacji.

Twórcy aplikacji nie nadążyli za zmieniającym się wyglądem smartfonów, czy też twórcy smartfonów nie pomyśleli, że dziura w rogu ekranu może mieć wpływ na działanie aplikacji? Zapewne po obu stronach możemy znaleźć winnych sytuacji, która ma obecnie miejsce w przypadku wideorozmów prowadzonych za pomocą Snapchata.

Zobacz: Samsung anuluje przedsprzedażowe zamówienia Galaxy Fold. Przyszłość smartfonu jest nieznana

Na nagraniu poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda to w przypadku Samsunga Galaxy S10 Plus. Otwór przedniego aparatu idealnie zasłania przycisk zakończenia rozmowy.

W tej sytuacji chyba bardziej możemy jednak obwiniać twórców aplikacji. Tak duży gracz na rynku jak Snapchat powinien zareagować na taką konstrukcję smartfonu, o którym z góry wiadomo, że będzie jednym z popularniejszych modeli na rynku. Dlatego też aplikacja powinna automatycznie wykryć nietypową budową ekranu i odpowiednio dopasować do niego wygląd interfejsu.

Tak zapewne się w niedalekiej przyszłości stanie, ale póki co możemy podziwiać idealny przykład absurdu wynikający z pogoni za czymś nowym.

Zobacz: Test smartfonu Samsung Galaxy S10+ - ewolucja poszła w dobrą stronę

Źródło tekstu: androidpolice; wł

Komentarze
Zaloguj się