DAJ CYNK

Skype z nagrywaniem rozmów w chmurze... bez możliwości zablokowania

05.09.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 2933

Ważne 1

2

Microsoft postanowił wprowadzić możliwość nagrywania rozmów. Nowa funkcja jest dostępna w pierwszej kolejności na Androidzie oraz iOS, Windows 10 dostanie odpowiednią aktualizację za kilka tygodni.Microsoft postanowił wprowadzić możliwość nagrywania rozmów. Nowa funkcja jest dostępna w pierwszej kolejności na Androidzie oraz iOS, Windows 10 dostanie odpowiednią aktualizację za kilka tygodni.

Oczywiście, "żeby nie było niespodzianek" (jak mówi firma z Redmond) jeśli wybierzemy opcję nagrywania to powiadomieni zostaną o tym wszyscy uczestnicy rozmowy. Microsoft nie przewidział natomiast możliwości zupełnej blokady nagrywania połączeń. Nagrania będą trzymane w chmurze Microsoftu przez 30 dni, w tym czasie możemy je odtwarzać lub pobrać i zachować na stałe. Pliki będą zapisywane w formacie mp4.

Nowa funkcja ma nie tylko pomóc zachować nasze rozmowy z bliskimi lub np. zapis szkoleń czy rekrutacji, ale przede wszystkim wyeliminować zewnętrzne programy do nagrywania rozmów, które były masowo stosowane dotychczas.

Zobacz: Microsoft ulepsza działanie Skype'a na starszych telefonach

Źródło tekstu: Microsoft, wł

Komentarze
Zaloguj się