DAJ CYNK

Skype pozwala na przesyłanie większych plików

06.07.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 3129

Ważne 2

4

Po udanych testach nowej wersji Skype'a, aplikacja pozwala na współdzielenie większych plików.

Po udanych testach nowej wersji Skype'a, aplikacja pozwala na współdzielenie większych plików.

Skype pozwala teraz na przesyłanie plików o maksymalnej wielkości 300 MB. Pliki mogą być wysyłane do pojedynczych, jak i wielu odbiorców. Odbiorcy mogą być również offline.

Możliwość wysyłania większych plików jest dostępna wyłącznie w najnowszej wersji aplikacji.

Źródło tekstu: Skype; wł

Tagi: skype
Komentarze
Zaloguj się
10. jedrek
0

2016-07-08 13:34:46

@5 a cóż ty tam takiego tajnego przesyłasz? :D Jak się tak boisz to pakujesz rarem z hasłem i pchasz. Sky obecnie nie wyciąga takiej prędkości jak postawiony na blaszaku w domu ftp. Tak jak pisał jeden z przedmówców niewiele ma to już p2p wspólnego i transfer przycięty. Stawiasz FTP i leci tyle ile rura dała bez łachy korporacyjnego g... A jak dalej masz problem z treścią to sobie zestaw zdalny pulpit z szyfrowaniem i pchaj swoje ściśle tajne materiały :)

Odpowiedz

9. ~
1

2016-07-07 12:01:32

Typowe działanie M$ - zepsuć coś co było (w miarę) dobre a potem "naprawiać" udając wspaniały gest dla użytkowników...

Odpowiedz

8. ~
1

2016-07-07 11:08:51

Niech sie MS zajmie za update klienta na Linuxa, bo to co teraz jest to jest smiech na sali.

Odpowiedz

7. ~chłop z PRL-u
1

2016-07-07 08:44:48

Fajna wiadomość. Ja nawet nie wiedziałem, że tam były/są jakieś limity. Jak korzystałem z tego chłamu jakoś w latach 2003-2006 to jak pamiętam szło wszystko ja leci. Z kumplem GB przewalaliśmy. A teraz limity... heh aż jestem zdziwiony. Ktoś wyżej wspomniał FTP. No i to jest dobre rozwiązanie. Skonfigurowanie tego jako FTP SSL czy TLS czy nawet SFTP raczej nie powinno stanowić problemu. Na openwrt są poradniki krok po kroku. Do tego za darmo WinSCP, który obsługuje szyfrowanie i pojechali. Limitem pobierania/ściągania są tylko parametry łącza dawcy i biorcy. Pozdro.

Odpowiedz

6. ~
0

2016-07-07 08:07:07

W GG można wysyłać pliki bez ograniczeń co do wielkości.

Odpowiedz

5. ~V
0

2016-07-06 21:58:26

4.Z ftp nie taka prosta sprawa tzn trzeba szyfrowanie itp postawić żeby było bezpiecznie a nie każdy klient FTP obsługuje szyfrowanie wiec Skype to wygoda

Odpowiedz

4. ~krzysp
1

2016-07-06 21:38:20

Nim łapę na Skype położył Microsoft programem tym można było przesłać archiwa bez ograniczeń rozmiarów i szło to peer 2 peer między użytkownikami a nie przez serwery Microsoftu :)

Odpowiedz

3. jedrek
-1

2016-07-06 21:19:21

przesyłanie plików przez sky to rasowe lemingostwo. Do przesyłania plików odpala się FTP i jazda, a nie przez jakieś tęczowe sky pchać z prędkością ślimaczą. Sky dobre 10 lat temu kiedy nie zostało jeszcze wchłonięte przez korporację i nie było tak przeładowaną kobyła z dopietymi dziesiątkami zbytecznych głupot. Coraz to nowsza wersja, to coraz bardziej spuchnieta mimo, że rozmowa taka sama jak 10 lat temu.

Odpowiedz

2. ~
0

2016-07-06 20:52:18

Ile wcześniej mieli ograniczenia?

Odpowiedz

1. ~Cooli
-1

2016-07-06 20:28:51

I Microsoft będzie miał od razu kopię pliczku w chmurze. Podziękował.

Odpowiedz